Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA HEYETİ, SAMSUN VEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

BAFRA HEYETİ, SAMSUN VEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

Bafra Belediye Başkanı ve Ak Parti Bafra ilçe Teşkilatı, kalabalık bir heyetle Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Ak Parti il başkanı Muharrem Göksel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ak Parti ilçe başkanı Tuncay Yurduseven ve yönetim kurulu üyeleri Samsun milletvekillerine yeni görevleri nedeni ile hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Heyet, ilk olarak sabah saatlerinde T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret ederek yeni kabinede yeniden görev alması nedeni ile tebrik etti. Heyeti makamında kabul eden Bakan Kılıç, teşkilat başkan ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bakan Kılıç teşkilat üyelerine burada bir konuşma yaptı. Konuşmasında teşkilatların öneminin altını çizerek, “Birlikte ortaya koyduğumuz performans partimize başarı getiriyor. Kardeşlik, birliktelik, beraberlik, halkın hakkını korumak Ak Parti’nin kurucu değerlerindendir. İlk günkü aşkla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Seçim başarısının beraberinde sorumluluk da getirdiğini dile getiren Bakan Çağatay Kılıç, “Samsun ve Bafra’nın faydasına olacak işlerde hep beraber olacağız. Ben tüm Türkiye’nin bakanıyım ama Samsun’un benim için farklı bir yeri var” dedi.

Bakan Çağatay Kılıç, gençlik ve spor alanında sıklıkla örnek verdiği Bafra’nın bir “Spor Vadisi” olarak adlandırılabileceğini kaydederek, “Bafra Stadyumu da güzel bir hizmet oldu diye düşünüyorum. Seçimlerin öncesinde de açılışını yapmak nasip oldu. Gençlik Merkezleriyle, Olimpik Yüzme Havuzlarıyla, yeni yapılan yurtlarıyla, spor tesisleriyle. Bu çalışmalara devam edeceğiz, elimizdeki imkânları en iyi şekilde değerlendireceğiz” şeklinde konuştu.

Bakan Çağatay Kılıç, Bafra’nın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu hatırlatarak, “Bafra’nın benim için duygusal anlamda da farklı bir önemi var. Benim rahmetli amcamın eczanesi vardı ve halka hizmet etme şansı oldu Bafra’da.” Dedi.

Bakan Kılıç, Ak Parti’nin ilkeleri ile ödün vermeden, tüm Türkiye’yi kucaklayarak, kardeşçe, el ele, kol kola yoluna devam edeceğini, Ak Parti iktidarlarının her zaman Türkiye’nin çıkarları doğrultusunda hareket ettiğini ve edeceğini vurgularken, ” Partimiz değil Türkiye kazansın.” Dedi.

Bafra heyeti daha sonra Ak Parti Genel Merkezi’ne giderek burada Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı makamında ziyaret etti. Buradan da T.B.M.M.’ne geçen teşkilat üyeleri, Ak Parti Samsun milletvekilleri Av. Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan, Hasan Basri Kurt ve Fuat Köktaş’ı makamlarında ziyaret etti. Heyet, ziyarette vekillere çeşitli hediyeler takdim etti. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin de ilçe başkanı Tuncay Yurduseven ile Samsun milletvekillerine Bafra hatırası olarak üzerinde Çetinkaya Köprüsü resmedilen plaket takdim etti.

bakanlık (1) bakanlık (2) genel başkan yardımcısı (2) vekiller (1) vekiller (2) vekiller (3) vekiller (4) vekiller (5) vekiller (6)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ