Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA’DA 500 KİŞİ İSTİHDAM EDİLECEK

BAFRA’DA 500 KİŞİ İSTİHDAM EDİLECEK

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası, FABİO Hava Süs pansiyon sistemleri ve yedek parça sanayi ile 500 kişi istihdam edilecek yatırım anlaşmasını imzaladı

Bafra’ya toplamda 500 kişiye iş imkanı sağlayacak olan FABİO hava süspansiyon sistemleri ve yedek parçaları sanayi ve ticaret a.ş genel müdürü Mustafa Bacakcı beraberinde Müdür Fatih Bacakcı, Mali İşler Müdürü Yalçın Aktay, Ar-ge Müdürü Şuayip Çakır ile birlikte Başkan Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarete Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Belediye Başkanı Yardımcısı Hüseyin Çamaş, Meclis Üyesi Ömer Çapoğlu ve Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis’de bulunarak, FABİO yöneticilerine OSB hakkında detaylı bilgiler verdiler.

 

TESİS 45 BİN METREKARE OLACAK

Ardından Bafra’da istihdamı arttırmaya yönelik önemli bir çalışmanın da imzaları Bafra TSO’da atıldı. İmza töreninde Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş, Meclis Üyesi Ömer Çapoğlu ve Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis, FABİO hava süspansiyon sistemleri ve yedek parçaları sanayi ve ticaret a.ş genel müdürü Mustafa Bacakcı beraberinde Müdür Fatih Bacakcı, Mali İşler Müdürü Yalçın Aktay, AR-Ge Müdürü Şuayip Çakır’da bulundular.

Bafra OSB’de yapılacak yatırımla ilk etapta kapalı alanı 7.500 toplam alanı 15.000 metrekarre olacak olan tesiste ilk etapda 100 kişi çalışacak. Daha sonra ise kapalı alanı 30.000, toplam alanı ise 45.000 metrekareye ulaşacak ve kademeli olarak 5 yıl içinde ise 500 kişiye iş imkanı sağlayacak.

 

CİDDİ YATIRIMLARIN GELECEĞİNİ UMUT EDİYORUZ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’lı iş adamı Mustafa Bacakçı ve ekibini kutlayarak, “Bafra’ya yatırım yapmanız bizi son derece mutlu etti. Çünkü OSB yönetimi olarak bizim de büyün mücadelemiz OSB alanımızın yatırımlarla donatılması. Bu anlamda sizler gibi ciddi yatırımların buraya gelmesi bizleri daha da umutlandırıyor. Şuna da inanıyorum ki sizin peşinizden sizin gibi güçlü firmalar da burada yatırım yapmayı düşüneceklerdir. Sizlerin bu konuya da katkı sağlayacağınızı düşünüyorum. Bafra adına bir kez daha teşekkür ediyorum, Allah utandırmasın” dedi.

BFR_5217 BFR_5222 BFR_5230 BFR_5234 BFR_5246 BFR_5251 BFR_5265 BFR_5278 BFR_5286 BFR_5287 DSC_0076

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ