Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AYDIN ALAÇAMLI VEFAAT ETTİ

AYDIN ALAÇAMLI VEFAAT ETTİ

Bafra değerlerinden bir tanesini daha kaybetti. Bafraspor’un eski futbolcularından, eski Başkanlarından elektrikci Aydın Alaçamlı dün gece saat 18:30’da tedavi gördüğü Bafra Devlet Hastanesinde hakkın rahmetine kavuştu.

Bafra’nın en eski elektrikcilerinden biri olan merhum Aydın Alaçamlı’nın cenazesi yarın(Pazar günü) saat 12:00’de büyük camii’nde öğlen namazına müteakip cenaze namazı kılındıktan sonra aile kabristanlığına dualarla defnedilecek.

 

VEFAATI SEVENLERİNİ OLDUKÇA ÜZDÜ

Merhum Aydın Alaçamlı gençlik çağlarında çoban mehmet’in Başkanlığını yaptığı nebiyandağ spor’da futbol oynadı. Bu takımda yıllarca gol kralı oldu. Daha sonra Bafraspor’da futbolunu devam ettirdi. Bafraspor’da uzun yıllar kulüp Başkanlığı yaptı. Ticaret ve Sanayi Odasın’da Yönetim Kurulu Üyeliği de Yapan Aydın Alaçamlı,  Bafra ‘nın sevilen simalarındandı. Bafra’ya ve Bafra insanına hep faydalı olmaya çalıştı. Aydın Alaçamlı, son 6 aydır tedavi görüyordu.

 

ALAÇAMLI AİLESİ YASTA

Elektrikci Necip Alaçamlı, Fatma, Züleyha ve Metin’in babaları, Gazeteciler Dernek Başkanı İbrahim Alaçamlı ve Adem Alaçamlı’nın amcası, Dr. Müjdat Arslan ve Toki Başkan Yardımcısı Mehmet Murat’ın kayınpederi, Dr. Mehmet, Levent ve Züleyha’nın dayıları, Merhum Nazım,Kazım, Rezzan, Edive ve Nebile’ninde kardeşleri olan Aydın Alaçamlı’nın vefatı Alaçamlı ailesini yasa boğdu.

 

DOSTLARI HABERİ ALINCA OLDUKÇA ÜZÜLDÜ

Başta dostları olmak üzere, spor camiası da Aydın Alaçamlı’nın vefatından oldukça etkilendi. Spor Camiası “Bafra Değerlerinden Bir Tanesini Daha Kaybetti. Aydın Alaçamlı gibi değerlerin yeri kolay kolay doldurulamaz” dediler.

 

BİZLER DE ALAÇAMLI AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI VERİYOR, YAKINLARINA VE DOSTLARINA SABIRLAR DİLİYORUZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ