Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN SARICAOĞLU, ‘BİRİM AMİRLERİ İLE TOPLANTI YAPTIK’

BAŞKAN SARICAOĞLU, ‘BİRİM AMİRLERİ İLE TOPLANTI YAPTIK’

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,” Belediyemizin birim amirleri ile haftalık toplantısını yaptık ve çalışan, emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Emeğe dayalı her çalışmayı anlamlı ve değerli buluyorum” dedi.

Birim amirlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Sarıcaoğlu, yaptığı inceleme sonrasında her birim amiri ile tek tek istişarede bulundu.2015 yılı döneminde yapılan çalışmalar değerlendirilirken, 2016 yılında programa alınması planlanan projeler ise toplantıda değerlendirildi. Toplantıya katılan birim amirleri haftalık çalışma raporlarını Sarıcaoğlu’na sundu.

‘HİZMET ÜRETMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMALIYIZ’
Yaklaşan kış nedeniyle karla mücadele çalışmaları kapsamında gerekli önlemlerin alındığına değinen Başkan Sarıcaoğlu,  “Önümüz kış ve malum ilçemizde özellikle köylerimizde yoğun kar yağışı dönemlerinde kapanan ve ulaşım güçlüğü çekilen bölgelerimiz var.Bu konuda buralarla ilgili gerekli etüd çalışmalarımızı yaptık.Şantiyemizde gerekli tüm makina ve teçhizatların bakım onarım ve planlaması yapıldı. Geçen kış döneminde olduğu gibi bu kış da karla mücadelede elimizden gelen tüm imkanları seferber ederek halkımızı mağdur etmeyeceğiz. Vatandaşlarımızın belediyemize dönük beklentilerini karşılamak ve hizmet üretmek için var gücümüzle çalışmalıyız. Hizmette eşitlik prensibiyle her alanda üretmeli ve bu üretimi halkın hizmetine layıkıyla vermeliyiz. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile görevimizi devam ettirmeliyiz” diye konuştu.
Köksal ÖNER

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ