Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KIRCALI BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

KIRCALI BAFRA GAZETECİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Samsun Milletvekili Bafralı hemşehrimiz Orhan Kırcalı, Bafra Gazeteciler Derneğini ziyaret ederek, Dernek Başkanı İbrahim Alaçamlı ile görüştü.

Ziyarete İş Adamı Veysel Özkök, Eski İkizpınar Belediye Başkanı Şaban Çalışkan, Ak Parti Bafra Yönetim Kurulu Üyesi ve Meyda Başkanı Metin Dingil’de bizzat katıldılar. 1 Kasım’da milletvekili seçildikten sonra sık sık Bafra’ya gelerek, Bafralı hemşehrileri ile bir araya gelmeye özen gösteren milletvekili Orhan Kırcalı, “Ben Bafra’nın evladıyım. 20 yıl Bafra’da avukatlık yaptım, halkımla her zaman beraber ve iç içe oldum. Allah c.c nasip etti, hemşehrilerimizin teveccühü ile milletvekili seçildim.

Milletvekili seçilmekle birlikte zannedilmesin ki, Bafra’dan kopacağım. Ben zincirleri kıracağım, ben Bafra ve bölge insanım için milletvekili olarak Ankara’ya gittim. Boş zamanlarımda fırsat buldukça her zaman Bafra’ya, Alaçam’a, Yakekent’e, 19 Mayıs’a gelerek, hemşehrilerimin hem dertlerini, hem de sorunlarını dinleyeceğim. Hiç kimseyi, hiç kimse merak etmesin hayal kırıklığına uğratmayacağım. Çünkü Bafra bu konuda geçmişten gelen rahatsızlıklarını çok iyi bilenlerdenim. Ben Bafralı ve bölge insanımla her zaman gurur duydum. Onlara hizmet vermekten de ayrıca onur duyacağım” dedi.

 

BİRLİK, BERABERLİK MESAJI VERDİ

Bafra Gazeteciler Derneğindeki ziyarette birlik ve beraberlik mesajları da vermeyi ihmal etmeyen milletvekilimiz Orhan Kırcalı, “Bizi hiç kimse birbirimize takamaz. Aramıza nifak tohumları ekemez.

Başta Belediye Başkanımız Zihni Şahin, İlçe Başkanımız Tuncan Yurduseven, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız, Mahalle Temsilcilerimiz ile birlikte tek yumruk olduk, bundan sonra da olmayı sürdüreceğiz.

Bu birlik beraberliğimiz devam ettiği sürece, Ankara’da sesimiz daha gür çıkacaktır. Bafra geçmişte bu ikilikten önemli rahatsızlıklar yaşadı. Partimiz de bölünmeler oldu. Çoğu arkadaşımız birbirine gönül koydu. Biz bunlara kesinlikle karşıyız. Böyle olmayacak. Kardeşlik olacak, dostluk olacak, arkadaşlık olacak böyle olursa her zaman Bafra kazanacak” dedi.

 

ALAÇAMLI’DA KONUŞMALARI DESTEKLEDİ

Bafra Gazeteciler Dernek Başkanı İbrahim Alaçamlı’da, Ak Parti milletvekili Orhan Kırcalı’nın bu anlamlı ve manidar sözlerini desteklediğinin altını çizerek, “Bunlar çok anlamlı mesajlar, bunlar birlik ve beraberliğimizin mesajları.

Sayın vekilimiz Kırcalı’dan bu konuşmaları yapmasını bekliyorduk. Ama biraz erken oldu. Çok memnun olduk, Bafra için bir seferberlik başlamıştır. Sayın vekilimizin önderliğinde geleceğe dönük hem Bafra hem Alaçam hem Yakakent hem de 19 Mayıs kazanacaktır. Samsun demiyorum, zira Samsun’un sorunlarına değinecek, el atacak başka milletvekilleri var. Biz biliyoruz ki; bize bizden başka kimseden fayda yok. Allah c.c’nin yardımıyla sayın vekilimiz Orhan Kırcalı’ya her zaman desteğimiz devam edecektir” diye konuştu.

DSCN7885 DSCN7887

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ