Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

“Hemşerilerimin Ankara’daki Evi Olacağım”

“Hemşerilerimin Ankara’daki Evi Olacağım”

AK Parti Samsun milletvekili adayı Av.Orhan Kırcalı seçim çalışmalarına mahalle mitingleri ile devam etti. Kırcalı mahalle mitinglerinde hemşerileriyle sıcak ilişkileri dikkat çekti. Vatandaşlar Kırca’lı ya büyük destek verdi.

AK parti Milletvekili adayı Av.Orhan Kırcalı yaptığı açıklamada şunları söyledi: Yaptığımız seçim çalışmalarında halkımız bizlere büyük destek verdi. İşyerlerinde, evlerinde mahallelerinde ağırladı. Bizleri misafir etti. Hepsine ayrı ayrı samimi duygularımla çok teşekkür ediyorum. Seviyeli ve yoğun bir seçim çalışması içinde olduk.

AK partinin yaptığı hizmetleri hemşehrilerimize anlattık. Seçim beyannamemizi hemşerilerimizle paylaştık. Milletimizin, hemşerilerimizin hizmetine talip olduğumuzu ifade ederek desteklerini rica ettik. Halkımızda bize büyük destek verdi. Her şeyin hayırlısını ALLAH’TAN niyaz ediyorum.

Halkımızın istikrarsızlığa, krize ve koalisyonlara izin vermeyeceğine, kalkınmaya ve gelişmeye evet diyeceğine inanıyorum. Ülkemiz 13 yıldır siyasi ve ekonomik istikrar içinde büyüdü ve gelişti. Seçim beyannamemiz ve büyük projelerimizle milletimiz inşallah yoluna devam edecektir. ALLAH nasip eder milletimizin destekleriyle seçildiğimde ise hemşerilerimin Ankara’da ki evi olacağım.

Ülkem, Samsun ve 17 ilçemiz için tüm gayretimle samimiyet içinde çalışacağım. Sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız, basınımız ve hemşerilerimle her zaman bir ve beraber olacağım. İstişare halinde olacağız. Yerel yönetimlerimiz ile koordineli çalışacağız. AK Parti İktidarı ile Ülkemiz ve Samsunumuz kazanacaktır.

DSC_0017 DSC_0033 - Kopya DSC_0044 DSC_0892 DSC_0910

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ