Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

YURDUSEVEN, KIRCALI’YI BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR

YURDUSEVEN, KIRCALI’YI BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR

Ak Parti’nin 6. Sıra Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı, 1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarına aralıksız devam ederken, Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven’de, Orhan Kırcalı’yı bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Orhan Kırcalı’nın Ak Parti’den 6. Sıra Adaylığına Bafra halkı büyük teveccüh gösterirken, Kırcalı ve arkadaşlarına gittikleri her yerde büyük sevgi ve ilgi gösteriliyor. Program çerçevesi içerisinde Bafra başta olmak üzere, cadde ve sokakları iş yerlerini bizzat giderek ziyaret eden Kırcalı, Yurduseven ve Ak Partililer, Ak Parti’ye ve adayına gösterilen büyük ilgiden memnuniyet yaşıyorlar.

 

YURDUSEVEN “BİZ 7 MİLLETVEKİLİ HEDEFLİYORUZ”

7 haziran seçimlerinde, 850 oy farkı ile 6. Milletvekilliğini kaçırdıklarını vurgulayan Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven “Halkımız Ak Parti’ye 1 Kasım öncesi gerek bölgemizde, gerek ülkemizde, gerekse yurt dışında büyük destek veriyor. Bu da gözle görülüyor. Biz Bafra olarak üzerimize düşen görevi Alaçam, Yakakent ve Ondokuz Mayıslı hemşehrilerimizin vereceği destekle 7 milletvekili çıkartmak istiyoruz. 6 milletvekili şu an tamam. Amacımız 7 milletvekili ile meclise gitmek” diye konuştu.

 

KIRCALI’DAN TEŞEKKÜR

Ak Parti 6. Sıra Milletvekili Adayı Av. Orhan Kırcalı’da bölge halkımızın başta Bafra olmak üzere, kendisine büyük destek verdiğini hatırlatıp, “Bafra’nın ve bölgemizin bir evladı olarak halkımızdan büyük sevgi duyuyorum. Gittiğim her yerde bunu bizzat yaşıyorum. Bu program çerçevesi içerisinde başta Belediye Başkanımız Zihni Şahin’e, İlçe Başkanımız Tuncay Yurduseven’e, Partili arkadaşlarımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

ZİYARETLERDE ALAÇAMLI İLE BİR ARAYA GELDİLER

İş adamı İsmail Çağlayan’ı ziyaret eden Kırcalı ve Yurduseven, burada Çağlayan’ın misafiri olan İbrahim Alaçamlı ile’de bir araya gelerek, esprili bir hoş sohbette bulundular. Ayak üstü yapılan sohbet, Kırcalı’nın heyetindeki arkadaşlarını da oldukça memnun etti.

DSCF4687 DSCF4688 DSCF4689 DSCF4691 DSCF4692 DSCF4693

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ