Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KALDIRIM YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

KALDIRIM YENİLEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Büyükcami Mahallesi Camii Kebir Caddesi üzerinde yaptığı kaldırım çalışmasından sonra şimdi de Cumhuriyet Mahallesi Güven Sokakta kaldırım yapımı için hazırlıklarını yapmaya başladı. Ekipler Güven Sokak’ta kullanım zorluğu olan eski kaldırımların sökümünü yaparak yeni çalışmaya hazır hale getiriyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra’nın yürütülen çalışmalarla yaşanabilir bir şehir olma yolunda önemli adımlar attıklarını söyleyerek, “Önceki dönemimizde olduğu gibi mahallelerimizde kaldırım çalışmalarımıza mevsim nedeni ile hız veriyoruz. Bir müddet sonra zamanda geçtiğimiz gün esnaflar ile toplantı yaptığımız Yün Pazarımıza geçeceğiz. Orada da ilçemize yakışır bir çalışma yapacağız.” Dedi.

İlçenin Kaldırım Parke Üretim Tesisi’ne kendi dönemlerinde kavuştuğunu söyleyen Başkan Şahin, yapılan kaldırım çalışmalarında kullanılan parkelerin burada üretildiğine dikkat çekti. Üretilen taşların kalitesinin halk tarafından da takdirle karşılandığını söyleyen Başkan Şahin, “Kendi üretim tesislerimizde yaptığımız bu taşlarla Bafra’mızın kaldırım sorununu ortadan kaldıracağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ