Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Samsun’da CHP FIRTINASI

Samsun’da CHP FIRTINASI

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun’da adeta rüzgar estiriyor. 19 Ekim günü CHP Genel Başkan’ı Kemal Kılıçdaroğlu’nu çoşkulu bir kalabalıkla karşılayan Samsun halkı bugün ise aynı çoşku ve ilgiyle Uğur Dündar’la buluştu. Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Adayı Şaban Sevinç’in misafiri olarak Samsun’a gelen Dündar’a halkın ilgisi yoğun oldu.

Sevinç’i esnaf ve köy ziyaretlerinde yalnız bırakmayan Dündar, “Samsun halkını değişime istekli ve kararlı görmek beni çok mutlu etti. 1 Kasım seçimlerinde istenen sonuca ulaşılacağına inanıyorum.” Dedi.

-Sevinç Belgelerle Konuştu-

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Şaban Sevinç, Dündar ile birlikte köy ziyaretlerini de gerçekleştirdi. Mardar Köyünde (Çetinkaya Beldesi) konuşan Sevinç, AKP Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı’nın bir köy sakinine gönderdiği icra belgesini göstererek, ” Köylü kardeşim Kızılırmak’tan tarlasını suladığı için para ödemek zorunda kalıyor. Ödeyemeyince icra gönderiliyor. Peki bu icrayı gönderen kim? AKP milletvekili adayı Orhan Kırcalı. Öte yandan hazinenin kaynakları o köylü kardeşimizin geçen seçimde oy verip milletvekili yaptığı AKP milletvekili Çiğdem Karaaslan’a 89 ihale olarak aktarılıyor. Karşımızda böyle bir tablo var. Bunların dikkate alınması gerekiyor.” Diye konuştu.

image1 image2 image3

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ