Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AVUKAT DİLEK KİRAZ BABASINI KAYBETMENİN DERİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞADI

AVUKAT DİLEK KİRAZ BABASINI KAYBETMENİN DERİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞADI

Samdef Genel Başkanı ve MHP Samsun Milletvekili Adayı Avukat Dilek Kiraz, babasının vefatından dolayı büyük üzüntü yaşadı.

Bafra’nın İstanbulda’ki temsilcisi ve yüz akı olan Avukat Dilek Kiraz’ın, bu acı gününde sevenleri kendisini ve ailesini bir an olsun yalnız bırakmadı. Babasının vefatından dolayı derin üzüntü yaşayan Dilek Kiraz’ı, yakınları teskin etmeye çalıştı. Babasının çok saygıdeğer bir insan olduğunun altını çizen Dilek Kiraz, Gazeteciler Dernek Başkanımız İbrahim Alaçamlı’ya şunları söyledi, “O bizim hem babamız hem arkadaşımızdı. Bafra’ya önemli hizmetleri oldu. O hizmetten hiçbir zaman kaçmadı. Hayatı boyunca hiç kimseyi ne üzdü, ne de kırdı. Hoş görülüydü, saygılıydı, geçmişte Anap Zamanında yönetim kurulu üyelikleri yaptı. Herkes tarafından seviliyordu. Merhum babam 79 yaşında hayata gözlerini yumdu. İnsanları seven, insanlara yardım etmeyi şiar edinen bir kimliğe sahipti. Allah c.c rahmet eylesin” diye konuştu.

 

KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Avukat Dilek Kiraz, babasının vefatı ile ilgili şöyle konuştu “Gayet sağlıklıydı, evinde otururken, bir rahatsızlık olmuş kimseye haber vermemiş. Kendi başına hastaneye gitmiş, orada oturduğu yerde tekrar rahatsızlanmış. Doktorlar ve hemşireler hemen müdahelede bulunmuşlar, yoğun bakıma almışlar. Tüm çabalara rağmen, kurtaramamışlar” diye konuştu.

 

DİLEK KİRAZ’DAN TEŞEKKÜR

Samdef Genel Başkanı ve MHP Samsun Milletvekili Adayı Avukat Dilek Kiraz, bu acılı gününde kendisini ve ailesini yalnız bırakmayıp, cenazeye gerek Bafra içinden gerekse Bafra dışından katılan tüm dostlarına ve tanıdıklarına ayrıca saygılarını sunup, teşekkür de etti.

Bizler de Bafra Gazeteciler Derneği olarak, Dilek Kiraz’a, İsmail Kiraz’a , kardeşlerine, akrabalarına ve yakınlarına Allah’tan sabır dilerken, Merhuma’da Allah c.c’den rahmetler diliyoruz.биорезонансная терапия биокорректор

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ