Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRADAKİ DOĞALGAZ ABONELERİ DİKKAT ! GÜNÜNDE ÖDENMEYEN FATURALAR …

BAFRADAKİ DOĞALGAZ ABONELERİ DİKKAT ! GÜNÜNDE ÖDENMEYEN FATURALAR …

Ak Mercan Delta Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Sezen, gününde ödenmeyen doğalgaz faturaları ile ilgili doğalgaz abonelerine çok önemli açıklamalarda bulundu.

www.bafrahavadis.com aracılığı ile duyurulan haberde, Bölge Müdürü Mustafa Sezen, şöyle konuştu “Biz Ak Mercan Delta Doğalgaz olarak, doğalgaz kullanan abonelerimize çok önemli kolaylıklar getirdik. Radikal tutum içerisine girmedik, abonelerimizi sıkıştırmadık. Bir örnek verecek olursak; abonenin aylık doğalgaz ödemesi geldi, gününde yatırmadığında kendisinin doğalgazını kesmedik, ona ödemeyediği için 15 gün bir süre verdik. 15 gün geçtiğinde doğalgaz abonemize tarafımızdan ihbarname  gönderiyoruz ve bu ihbarname de abonemize 3 gün daha gün verdiğimizi, şayet bu 3 gün sonra da ödenmediği takdirde abonenin doğalgazının kesileceğini bildiriyoruz” dedi.

 

GÜNÜDE ÖDENMEYEN ABONELERE FAİZ İŞLİYOR MU?

İşte bu konuyu da Bölge Müdürü Mustafa Sezen’e sorduk ve doğalgaz abonelerinin içini rahatlatacak bilgiler edindik. Sayın Bölge Müdürü bakın bu konuda neler söylüyor, “Doğalgaz abonemiz bir örnek verecek olursak 100 TL’lik doğalgaz kullanıyor.

Gününde ödeyemedi, 15 gün geçti biz doğalgazını kesmedik. 15 gün sonra gelerek tarafımıza ödeme yaptı. Kendisine yani abonemize ödediği 100 TL’ye karşılık 1.14 kuruş bir fark gelecek, bu da 100 TL’ye karşılık bugünkü para ile 140 kuruş’a tekabul ediyor.

Başka bir deyişle 15 günlük dilimde ödeme yapılmadığında, günlük 0,60 kuruş faiz işliyor. Bu nedenle biz Ak Mercan Delta Doğalgaz olarak abonelerimize hoş görü ile yaklaşıyoruz. Onları üzecek, faturalarına ağır cezalar getirecek hiç bir işlemi  faturaya yansıtmıyoruz. Bu da Bafra halkına gösterdiğimiz bir hoş görünün yanında hem saygı hem de sevgimizden kaynaklanmaktadır” diye konuştu.мастопатия чем лечить

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ