Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA SASKİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

BAFRA SASKİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Bafra Saski kanalizasyon kazılarını bitirdi. Kanalizasyon çalışması yapılan yerlerin 20 gün içerisinde bozuk olan zeminlerde yama ve gereken yerlerde kaplama asfalt yaparak, çalışmalarını hızlandırdı.

Bafra Saski müteahit firmalarla görüşmelerini yaparak, Bafra’nın kanalizasyon ve asfalt sorununu hızlandırmak için 30 km alan içerisinde bulunan Kurtoğlu sokak, Alaçam caddesi, tekel caddesi, gazipaşa mahallesi, Türkoğlu caddesi’nden, balıklar mahallesine kadar 20 gün içerisinde bütün çalışmalarını sonlandırmak için tüm hızıyla çalışmalarını devam ettiriyor.

Bafra Saski ekipleri şu an Kurtoğlu sokakta alt yapımız tamamen bitmiştir, normalinde burda yamalama dediğimiz asfaltı dökmemiz gerekiyordu. Ancak daha önceki kazılardan dolayı zeminin tamamen bozulduğunu ifade eden Saski Müdürü, “biz kaplama asfalt dediğimiz sistemle zemini tamamen düzleştireceğiz. 20 gün içerisinde Bafra’da yoğun bir çalışmayla mevcut açıdan alt yapı kanalizasyon çalışmalarımızı Allah’ın izniyle bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

IMG_4135 IMG_4136 IMG_4140продвижение в топ яндекс

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ