Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

2015-2016 EĞİTİM YILI HAYIRLI OLSUN

2015-2016 EĞİTİM YILI HAYIRLI OLSUN
  • Genel
  • 28 Eylül 2015
  • 0 YORUM
  • 211 KEZ OKUNDU

AK Parti Samsun milletvekili adayı Bafra’nın sevilen avukatı Orhan Kırcalı yeni başlayan 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı için bir mesaj yayınladı. Kırcalı mesajında şunları söyledi:

Eğitimli nesiller ülkemiz ve dünya için çok önemlidir.  Her alanda ülkemize ve insanlık ailesine katkı yapmaktadır. Milyonlarca öğrenci ve eğitimci 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı için ilk adımlarını atıyorlar. Velilerimiz ise güzel bir heyecan yaşamaktadır. Bu heyecan ve mutluluklarını paylaşıyorum. Bugün yaşamakta olduğumuz insan hayatı bizlerden önceki milyarlarca insanın emeğidir. Öncekilerin kurduğu binanın katları olarak bizlerde devam etmekteyiz. Eğitim katları sağlam bir şekilde yükseltir ve biz de eğitim ile kendimizden sonrakilere temel oluruz.  Ayrıca Eğitim, kişiye okul hayatının ilk yıllarından başlayarak dünyanın daha iyi tanınmasına imkân verecek bilgileri yükler. Bizleri hayata hazırlar.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde 2015-2016 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Geleceğimizin teminatı ve daha güzel yarınların hazırlayıcısı olacak olan sevgili öğrencilerimize, değerli eğitimci ve velilerimize başarı dileklerimi sunuyorum.translation english to indianкупить крышку для сковородыкаркасное домостроение проекты домовпалочка кишечная

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ