Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ZİHNİ ŞAHİN “BAFRALILAR BAFRA’NIN ADAYI ORHAN KIRCALI’YA SAHİP ÇIKACAKLARDIR”

ZİHNİ ŞAHİN “BAFRALILAR BAFRA’NIN ADAYI ORHAN KIRCALI’YA SAHİP ÇIKACAKLARDIR”
  • Genel
  • 19 Eylül 2015

Ak Parti’de 1 Kasım öncesi milletvekilliği aday listeleri belli olurken, Samsun sıralamasında Kamuran Özden’in 6. Sıradaki yerine Bafralı Av. Orhan Kırcalı’yı getirdi.
Avukat OrhaAk Parti’de 1 Kasım öncesi milletvekilliği aday listeleri belli olurken, Samsun sıralamasında Kamuran Özden’in 6. Sıradaki yerine Bafralı Av. Orhan Kırcalı’yı getirdi.
Avukat Orhan Kırcalı’nın Bafra’yı ve bölgeyi temsilen 6. Sırada kendisine yer bulması, Bafra da sevinçle karşılanırken, BafraBelediye Başkanı Zihni Şahin’de Orhan Kırcalı’ya hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Orhan Kırcalı’nın Bafra’nın evladı olduğunun altını çizen Başkan Zihni Şahin, şöyle devam etti “Sayın Kırcalı’nın adaylığı konusu Genel Merkez tarafından tarafımıza da soruldu.
Biz Sayın Kırcalı’nın adaylığına kesinlike karşı çıkmadık. Tam tersi memnuniyetimizi belirttik. Zira Bafralı ve bölge insanımız ilk 6 sırada bölge insanından bir tanesinin listede olmamasının rahatsızlığını bizlere bildirmişlerdi.
Bizler de bu hususu genel merkezimize rapor etmiştik. Rapor ederken de isimler üzerinde kesinlikle durmadık. Takdiri Genel Merkezimize bırakmıştık” dedi.

BAŞKAN ŞAHİN, KIRCALI’YA HAYIRLI OLSUN DEDİ
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ak Parti’nin 6. Sıradaki Adayı Orhan Kırcalı’yı çok sevdiğini, iyi bir dostu olduğunun altını da çizerek, şöyle devam etti “Orhan Kırcalı, genç bir kardeşimiz. Hukukçu kimliği var, her şeyden önemli Bafra’nın öz be öz evladı.
Bayramlarda, düğünlerde, cenazelerde yani anlayacağınız 365 gün Bafra’da kalıyor. Bürosu Bafra’da, evi Bafra’da, çocuklarını Bafra’da büyütüyor, Bafra’nın havasını teneffüs ediyor. Daha ne isteyelim? Bafralılar, Bafra adayı olsun başka bir şey istemiyoruz demişlerdi. Madem öyle 1 Kasım’da Bafralı, Bafra’nın adayı AK Parti’nin 6. Sıradaki ismi Orhan Kırcalı kardeşimize sahip çıkmaya var mısınız? “ diye konuştu.
продвижение сайта в топук украины 2012сковородка вограскрутка сайтов в топ 10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ