Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

EY BAFRALI ! EVLADINA SAHİP ÇIK.. DİLEK KİRAZ’I DOLGU MALZEMESİ YAPTIRMA !

EY BAFRALI ! EVLADINA SAHİP ÇIK.. DİLEK KİRAZ’I DOLGU MALZEMESİ YAPTIRMA !
  • Genel
  • 14 Eylül 2015

Dilek Kiraz kimdir? O bir avukat. Bafralı saygıdeğer büyüklerimizden Yusuf Kiraz Bey’in kızıdır. İsmail Kiraz’ın da ablasıdır.

İstanbul’da ikamet ediyor, her yerde Bafra diyor. Bafralı olmaktan ayrıca gurur duyuyor. Siyasi görüşü Milliyetçi Hareket Partisinden yana. Bu saflardan Samsun’dan Milletvekili Aday Adayı. Ancak Dilek Kiraz’ı yıpratmak için bir takım ‘bizans oyunlarına’ başlandı.

Neymiş efendim, “Dilek Kiraz’ın kilisede fotoğrafları yayınlanmış.” Ayıptır  ve de günahtır ! siz hala geçmişi mi yaşıyorsunuz? Adamlar ay’ı bıraktı, marsa gitmenin hatta marsı bombalamanın projelerini üretirken, biz şimdi Dilek Kiraz’ın kilisede çekilmiş fotoğraflarını tartışıyoruz.

av_dilek_kirazin_kilisede_ne_isi_var_h107317.jpg

SİZCE DİLEK KİRAZ HRİSTİYAN MI OLDU?

Benim anladığım kadarıyla tam olarak telafazu edemiyorsunuz ama; galiba Dilek Kiraz’ın kiliseye giderek ‘din değiştirdiğini’ ima ediyormuşsunuz gibi geldi bana veya ben böyle anladım.

Biraz daha ileri gidelim, Dilek Kiraz çerkezdir. Terbiyeli bir evlattır. Babası Yusuf Kiraz, geçmişte anavatan partisinin yönetim kurulu üyeliklerini ve Başkan Yardımcıklarını yapmıştır. Kirazların, vatan, millet, bayrak ve din sevgisi tartışılamaz bile.

Bir hatırlatma yapayım, Dilek Kiraz aynı zamanda iyi bir hukukçudur da. Bu tür asılsız asparagas haberlerden dolayı, haber yapanları mahkemeye de verebilir.

 

BANA GÖRE BAYAN ARKADAŞI YALNIŞ YAPTI !

Diyelim ki kiliseye bir ziyaret gerçekleşmiş ve bayan arkadaşı SAMDEF yönetiminde bulunan ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığını yürüten Songül Özbay, bu görüntüleri bir sosyal paylaşım sitesinde paylaşmış.

Bana göre şu hassas günlerde bu bayan arkadaşımız yalnış yapmıştır. İsterse bana kızsın, aslında hiçbir art düşüncesinin olmadığına da inanıyorum. Bir örnek verecek olursak, yabancılar Türkiyeye geldikleri zaman başta Sultan Ahmet Camii olmak üzere tüm kutsal mekanlarımızı ziyaret etmiyorlar mı? Bu ziyaretlerini sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmıyorlar mı? Paylaşıyorlar.

Madem öyle; biz Türk toplumu olarak zaman zaman da olsa kiliseye gidip ziyarette bulunmayacak mıyız? Yani biz, kilise ziyaretine gittiğimizde hristiyan mı olacağız? O zaman yabancılarda bizlerin kutsal yerlerini ziyaret ettiklerinde, demek oluyor ki; müslüman olacaklar. Yok böyle bir şey! Ama var olan bir şey var ki; bizim Basınımızın ahlakı bozulmuş.

Benden hatırlatması…

 

İbrahim Alaçamlı

Bafra Gazeteciler Dernek Başkanı, Haber55 Dergisi İmtiyaz Sahibi, BafraHavadis İmtiyaz Sahibi, Halk Gazetesi Köşe Yazarı.vietnamese translator googleдоставка товаров на дом в бакууход за чугунной посудаоймикоплазмоз у детей лечение

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ