Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

EMENLİ ÇİFTLİK SÜT KARADENİZ BÖLGESİNDE MARKA OLDU

EMENLİ ÇİFTLİK SÜT KARADENİZ BÖLGESİNDE MARKA OLDU
  • Genel
  • 17 Ağustos 2015

Adı Mustafa Tokur, genç yaşta süt sektörüne girdi. Emenli Çiftlik Süt olarak, son yıllarda bir marka oldu.

Üretimini kendi yaptığı süt ürünlerini pazarlamaya başladı. Bilhassa son yıllarda Emenli Çiftlik Süt aranan bir marka haline geldi. Emenli Çiftlik Süt Ürünleri Ticaret Limited Şirketi’ni oluşturduktan sonra, bayilik sistemini TAMAMEN kaldırdığını kamuya deklare etti. Tüm bayilerle ve vatandaşlarla bizzat kendisi muhattap oldu.

 

ŞİRKET MÜDÜRÜ MUSTAFA TOKUR İLE RÖPORTAJ YAPTIK

Biz bir basın mensubu olarak ilçemiz ve bölgemizdeki müteşebbisleri sürekli destekleyip, teşvik etmişizdir. Bu müteşebbislerden bir tanesi de genç kardeşimiz, genç iş adamımız Mustafa Tokur. Sürekli hareket halinde, fizibilite yapıyor, bunları projeye dönüştürüp, Bafra ve bölge halkının hizmetine sunuyor. Emenli Çiftlik Süt Ürünleri Ticaret Limited Şirketi işletmecisi ve bu şirketin Genel Müdürü Erkan Mustafa Tokur, haber sitemize şunları söyledi,

“Önemli projeler ürettik. Bu projelerde Bafra halkı ve bölge halkı bize sahip çıktı. Şu an bağımsızız. Zira Korsa Gıda isimli firma ile olan anlaşmamızı sonuçlandırdık. Kendi işimizin patronu olduk, kolları sıvayarak ilk etapda kendi araç filomuzu kurduk.

Daha da önemlisi Bafra’nın çocuklarına istihdam oluşturduk. Şimdilerde Emenli Çiftlik Süt Ürünlerimizi doğrudan marketlere, bakkalara ve vatandaşlarımıza birinci elden gerçekleştirmeye başladık.” Dedi.

 

BÖLGEYE DAĞITIM YAPIYORUZ

Mustafa Tokur, Emenli Çiftlik Süt olarak sadece Bafra’ya değil, Samsun’un ilçelerine de dağıtım yaptıklarını vurgulayarak, şöyle devam etti;Başta Samsun merkez olmak üzere, Terme, Çarşamba, Kavak, Havza, Vezirköprü, Ondokuz Mayıs, Alaçam, Yakakent, Sinop, Amasya İl’i ve İlçelerine kendi araç filolarımızla pazarlama ve dağıtımı bizzat elemanlarımız yapıyor.

Bu arada hiçbir şirketle veya herhangi bir firmayla ürünlerimizin pazarlanması ve dağıtılması konusunda bir anlaşmamız olmamıştır. Bunu da kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Ürettiğimiz bütün ürünlerde; üretimden sofraya varıncaya kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu güne kadar yaptığımız Ar-Ge çalışmaları neticesinde ayran ve yoğurttan sonra tereyağı, kaşar peynir, beyaz peynirde de üretime başladık” şeklinde konuştu.

 

BAFRA OVASININ LEZİZ HAYVANLARINDAN SÜTLERİ TEMİN EDİYORUZ

Mustafa Tokur, Bafra Ovasının bereketli topraklarının bereketinden bilhassa süt ürünlerinden faydalanıldığının altını da çizerek, “Biz emenli çiftlik süt olarak, Türkiye’nin 2. Çukurovası olarak nitelendirilen Bafra topraklarından yayılan hayvanların, sütlerini topluyoruz.

Bunları Özellikle kendi modern tesislerimizde işleyerek, Ayran, Yoğurt, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Lor Peyniri, Örgü Peyniri, Tereyağı ve Manda Yoğurdu olarak tüketiciye bizzzat ulaştırıyoruz.

 

Ürettiğimiz ürünlerden şükürler olsun şu ana kadar tek bir şikayet almadık. Yüce halkımıza kaliteli ürünler sunmak ve onların memnuniyetlerini görmek, bizi emenli süt olarak ileriye dönük daha fazla teşvik etmektedir.

Bafra ve Bölge halkı beklesin, ileriye dönük fizibilite çalışmaları içerisindeyiz. Bunları projeye dönüştürüp, Türkiye genelinde Bafra’nın adını duyurmak arzusundayız” diye konuştu.

 

KENDİ HAYVANLARINI KENDİSİ YETİŞTİRİYOR

Emenli Çiftlik Süt’ün Şirket Müdürü Mustafa Tokur, konuşmasının son bölümünde “Biz eğer kaliteyi yakalıyorsak, bunda kendi yetiştirdiğimiz hayvanlarımızın da katkısı bulunuyor.

Kendi modern tesislerimizde mühendislerimiz özellikle üretin ürünleri her an denetliyor, denetledikten sonra da halka sunuyoruz. Bizim olmasa olmazımız. “HİJYEN”dir. Arzu edenler fabrikamızı bizzat gelip, görebilir ve inceleyebilirler. Özellikle bu hassasiyetimiz Tarım İl Müdürlüğü ve Tarım Bakanlığının da dikkatlerinden kaçmamış olacak ki, çeşitli zamanlarda bizi güzel sözler ile onure edip, taltif ediyorlar. Her şey Bafra için diyoruz” dedi.

 

Emenli Çiftlik Süt ve Et Ürünleri

Mustafa Tokur

Adres: Çilhane Mahallesi, Alaçam Caddesi, Özkan Sürücü Kursu Yanı  No:138-Bafra

Tel&Fax: 0-362-532-00-49

Sipariş Hattı: 0-532-055-40-63

emenliciftliksut@hotmail.com

www.emeliciftliksut.com.tr

 

10273207_777037312316814_5442174175516661104_o
10358997_777037192316826_6293864703768595944_o

 как разместить контекстную рекламу в googleонлайн гипермаркет товаров для домакаркасный дом за 1000000препараты для лечения вегето сосудистой дистонии

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ