Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

HAKKINI HELAL ET ADNAN HOCAM

HAKKINI HELAL ET ADNAN HOCAM
  • Genel
  • 14 Ağustos 2015

Uzun yıllar Bafraspor’da futbol oynadı, futbolu bıraktıktan sonra teknik direktörlük yapmaya başladı. Beden eğitimi öğretmeni olduğu için okullarda yüzlerce gencimizi yetiştirdi. Bafraspor’un alt yapısında onlarca genç yeteneği buldu, türk futboluna kazandırdı.

1993 yılında Beylerbeyine gitti, burada teknik direktörlük kursuna katıldı. Nitekim teknik direktörlük diplomasını aldı. Bu diploma ile Süper Lig hariç, tüm lig takımlarını çalıştırma imkanını yakaladı. Ancak aradan yıllar geçti, çoğu kişi teknik direktörlük diplomasının güncelliğini kaybettiğini söyledi.

Bir sürü dedikodular çıktı. Adnan Özpoyraz’dan bahsediyoruz. Saygıdeğer hocamız, “Adnan hocamızdan” bahsediyoruz. Hocamız tamı tamına “71” yaşında. Halen spor yapıyor. Hala içinde Bafra sevgisi, futbol sevgisi ve gençleri yetiştirmek yatıyor.

 

SEMİNERE KATILDI

Adnan hoca, uluslar arası bir seminere katıldı. Bu seminerden alnının akıyla da belgesini aldı. Şu an Adnan Özpoyraz hoca’nın  elinde TFF’nin Teknik Direktörlük belgesi var. Hemde güncellenmiş durumda.

İfade ettiğimiz gibi sadece Süper Lig takımlarını çalıştıramıyor. TFF bu konumda olan teknik direktörlere sürekli çağrı yaparak “Gelin, bir hafta pro teknik direktör kursuna katılın, bu belgeyi de alın” mesajı veriyor.

Ancak Adnan hoca buna gerek duymuyor. Çünkü küskün, kırgın, bazılarına gönül koymuş. Desteklenmediğinin altını çiziyor. Onun için varsa yoksa ‘Bafra’ haliyle Bafraspor. Biz bunları, bizi ziyarete geldiğinde bizzat kendisinden dinledik ama bizden bir ricası oldu, “sakın bu konuştuklarımızı haber yapmayın” biz sustuk; siz bizim yerimizde olsanız, böyle bir değeri, böyle bir Bafra sevdalısını nasıl haber yapmazsınız?

Adnan Abi’nin affına sığınıyor ve bu haberi onun izni olmadan sizler ile paylaşıyoruz. Hakkını Helal Et Adnan Hoca.

 history of russia in hindi languageтовары для дома в бакутехнология строительства домараскрутка сайта yandex

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. adnan kurt dedi ki:

    Adnan hocamızı unutmak mümkün mü. O ve mukadder Atasagun abilerimizin Bafraspora emekleri unutulmaz.

BİR YORUM YAZ