Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA MOTORSİKLETÇİLER KULÜBÜ DERNEĞİNDEN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET

BAFRA MOTORSİKLETÇİLER KULÜBÜ DERNEĞİNDEN KAYMAKAMLIĞA ZİYARET
  • Genel
  • 29 Temmuz 2015

Bafra’da 3 ay önce kurulan Bafra Motosikletçiler Kulübü Derneği 30 motorlu ekiple birlikte Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ı ziyaret ettiler.

Bafra Motosikletçiler Kulübü Derneği Başkanı Emrah Coşkun 30 motorlu ekibiyle birlikte Kaymakamı Halis Arslan’ı ziyaret bulundular ve karşılaştıkları sorunlar ve yapılması gereken acil plan eylemlerin yapılmasını istedi.

Kulüp Başkanı Emrah Coşkun arkadaşlarının adına kısa bir açıklamada bulunarak; ilk öncelikle şunu belirtmek isterim ki bizim kurmuş olduğumuz bu dernek 3 aydan beri faaliyet göstermektedir. Haftanın 2 günü bir araya gelip yapacağımız etkinlikler konusunda bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Derneğimizin kurulduğundan bugüne ziyaretlerimizde ilk olarak sizleri ziyaret etmekle başladık. Genelde yapılan festivallere Bafra adına katılıyoruz. Ordu ve  Kastamonu’ya gittik, Ağustos  ayında Sinop’ta yapılacak olan festivale gideceğiz. Bafra’da yapılacak olan etkinliklerde ve festivallerde görev almak isteriz. Bizim tabii ki sorunlarımız var. Sizlerin de sporun her dalına ve sosyal etkinliklere yaptığınız desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sizlerin yapacağınız etkinliklerde ise olmaktan gurur duyarız. Bafra’da motosiklet kullanımı çok bu nedenle kasksız  olan çok. Emniyetle bir konferans düzenleyip kask ve motosiklet  kullanımı hakkında bilgilendirmek ve bilinçlendirmek gerekiyor dedi.

Bu güzel ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Halis Arslan yapmış olduğu açıklamasında; sosyal projeniz var ise projeye imza atın. Başka illerde yapılan festivallere gidin, dışarıdan gelecek olanlara Bafra’nın misafirperverliğini gösterin. Ben her görev yaptığım yerde motor kros sahası yaptım. Sizlerde bir proje hazırlayın hep birlikte bir motor kros yeri alanı yapalım. Bafra’da motosiklet eğitimi mutlaka şart. Sizlerde derneğiniz olarak kurslar hazırlayın. Sürekli bilinçsiz motor kullanıldığından kazalar meydana geliyor. Bir araya gelmenizden dolayı tebrik ediyorum, iyi ki bir araya gelmişsiniz. Her törende, her festivalde ve her şölende sizleri böyle bir grup olarak görmek isterim. Sizlere kazasız ve belasız günler diliyorum dedi.

Konuşmaların sonrasında Dernek adına Başkan Emrah Coşkun kendilerinin giymiş oldukları yeleklerden Kaymakam Halis Arslan’a adına yazılmış olan yeleği hediye etti.создание положительного имиджа компаниигусятницы не пригораеткупить хорошую сковородувред мобильника

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ