Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

VURAL YEŞİLYURTTAN KAYIP İLANI

VURAL YEŞİLYURTTAN KAYIP İLANI
  • Genel
  • 27 Temmuz 2015

Meslektaşımız ve arkadaşımız gazeteci Vural Yeşilyurt, adına düzenlenmiş TRT, Sarı Basın kartı ile birlikte Kredi Kartlarını meydan civarında kaybetmiş.

Arkadaşımız Vural Yeşilyurt, adına ait kartlarını meydan civarında düşürdüğüne kanaat getiriyor. Arkadaşımız Vural Yeşilyurt’un kartlarını bulanlar müze sokağındaki TRT Bafra Temsilciliğine bir zahmet getirmelerini rica ediyor. Kartları bulanlara sürpriz bir hediye de verilecek.

 

HER AN SİZİNDE BAŞINIZA GELEBİLİR

Kimsenin başına gelmemesini temenni etsek dahi her gün binlerce insan,kayıp veya çalıntı nedenleriyle kartlarını kapattırmak durumunda kalıyor.

kredi kartlarınızı cüzdanınızdan çıkartıp evinizde güvenli bir yerde tutmanızı öneririz. Unutmayınki cüzdanınızdaki her kart, cüzdanın kaybolması veya çalınması durumunda limiti itibariyle sizin için bağımsız bir risk teşkil ediyor.

Kredi kartlarını kaybetmeniz durumunda öncelikli olarak cüzdanınızda hangi bankalara ait kredi kartı var ise bu bankaların telefon bankacılığı hizmetini arayarak kartlarınızı kullanıma kapattırmalısınız.Kayıp ve çalıntı kartla yapılan harcamalardan kısmen banka da sorumludur.раскрутка сайта в yandexчугунные сковородки отзывыстроим домострицы у взрослых

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ