Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI ZİHNİ ŞAHİN’İN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
  • Genel
  • 16 Temmuz 2015

İslam inancımıza göre Ramazan ayı  başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da Cehennemden kurtuluştur. Ramazan-ı Şerif sonsuz bir mutluluğun kapısı ve gelişiyle sevindiğimiz, gidişiyle hüzne düştüğümüz bir aydır.

İnsanların hayatını ve kaderini bu kadar derinden etkileyen, Ramazan’dan başka bir mevsim, yoktur.  Ramazan ayı hepimize İyilikler getirdi, güzellikler getirdi. Unuttuğumuz şeyleri tekrar öğretti, hatırlattı bize.  Bizleri güzel yollara, güzel mekânlara  götürdü.  Her Ramazan Ruhumuzun cenneti oldu.  Her şeyiyle güzeldi. Gecesiyle, gündüzüyle… Evcek, ailecek sofralarda beraber olduk, dostlarımızı ağırladık. Gönül kapılarımızla beraber evlerimizin kapılarını da ardına kadar açtık. Rahmetle, bereketle geldiler; hayırlar, sevaplar bırakıp gittiler.

Bu duygularla sevgi, saygı, barış, kardeşlik ve huzur içinde nice Ramazanlara hep beraber ulaşmamızı Yüce ALLAH’TAN niyaz ediyor, Ramazan Bayramınızı kutluyor, selan,sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Bafra Belediye Başkanlığı Persoeli adına

Başkan

                                                 ZİHNİ ŞAHİNпродвижение бренда за рубежомпосуда с антипригарным покрытиемдома сип панели ценаочищение организма от паразитов

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ