Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA KAYMAKAMLIĞINDA PROJE SUNUM TOPLANTISI

BAFRA KAYMAKAMLIĞINDA PROJE SUNUM TOPLANTISI
  • Genel
  • 07 Temmuz 2015
  • 0 YORUM
  • 201 KEZ OKUNDU

Bafra Kaymakamlığı tarafından organize edilen ve 6 aydan bu yana resmi kurum ve kuruluşlara, odalara, derneklere, bankalara ve sivil toplum kuruluşlarından katılan 85 kişiye verilen proje döngüsü eğitim seminerine katılanlar herkes kendi kurumunda yapmış oldukları  projelerinin tanıtımlarını yaptılar.

Yapılan bu projelerdeki amaç ise; ilçemizde AB, İpart ve OKA gibi kurumlara proje yazan ve uygulayan kişi ve kurumlarla değerlendirmeler yapmaktır.  

İlk olarak sunumunu Tapu müdürlüğü yaptı. Yapılan sunumda “Vatandaş tapu rehberi” adlı projesini anlattı. Proje içeriğinde vatandaşların tapuyla ilgili olan tapu satış işlemini, cebri satış işlemini, satış ipotek işlemini, intikal işlemini ve hükmen satış bilgilerini Türkiye’nin neresinde olursa olsun internet bağlantısı ile öğrenebilecekleri  bir proje sundular. Akabinde Bafra Umut Derneği “delta uç beyaz” adlı projesini anlattı. Omurilik felçliler derneği ise “engelsiz lezzet ustaları” projesini, Mal müdürlüğü “ Bafra sağlıklı yaşam” adlı projesini, İlçe tarım müdürlüğü “memeli gıda sağlıklı süt” adlı projesini, Milli eğitim müdürlüğü ise 55 okulda gerçekleştirdiği 279 projenin tanıtımını yaptı.

Projelerin sonunda açıklamada bulunan Kaymakam Halis Arslan; proje sunumlarını hep birlikte dinledik. Bu yaptığımız 2. Oturumda ise güzel projelerin oluştuğunu görmüş bulunmaktayız. Kurumlarımız ilk öncelikle kendi birimlerinde ve daha sonra ise Hükümet Konağında açmış bulunduğumuz proje ofisinde bir araya gelerek ortaklaşa yapılacak olan bütün projeleri AB, İpart ve OKA’ ya göndereceğiz dedi.

позиция сайта по запросугорящий путевка турция тез турреклама в гугле стоимостьлекарство от сахарного диабета 2 типа

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ