Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BÖLGEMİZİN GURURU AYBET BETON’U TANIYALIM

BÖLGEMİZİN GURURU AYBET BETON’U TANIYALIM
  • Genel
  • 26 Haziran 2015

BÖLGEMİZİN GURURU AYBET BETON’U TANIYALIM

Geçtiğimiz günlerde Karadeniz’in ve Samsun’un gurur tablosu olan Aybet Beton’a gittik ve burada Genel Müdür Güngör Prizenli ve Genel Müdür Yardımcısı Hasan Bafra’yı ziyaret ettik.

Hasan Bafra’nın Bafralı olduğunu biliyorsunuz. Merhum Burhan Bafra’nın evladı. Ancak Sayın Güngör Bey’inde Bafra sevgisini çok iyi biliyor ve yakından tanık oluyoruz.

Güngör Bey, tam bir Bafra sevdalısı. Onlarca Bafralıya, yıllardır istihdam oluşturdu. Halen de bu özverisini sürdürüyor.

Güngör Bey’in olmazsa olmazı, disiplin. Daha da önemlisi Aybet’in Kurucuları Aydınerler. Zaten Aydıner grubu Güngör Bey’i Genel Müdür olarak değil, aileden biri olarak görüyor.

Aybet Beton, bir prefabrik kuruluşudur. AYBET BETON Prefabrik yapı elemanları san. A.Ş. şirketi Samsun’un Bafra ilçesinde Çetinkaya yolu üzeri, Kızılırmak seddesi 4. Km uzaklıkta, 22.000 m2  kapalı alan, 480.000 m2  açık saha üzerine kurulmuştur.

Aybet Beton daha sonra Samsun bölgesinde kurulmuş, Türkiye’nin emsalindeki en büyük Aydıner inşaat A.Ş’ye ait ender tesislerden birisidir. Aybet Beton, Genel Müdür Güngör Prizenli’nin önderliğinde Samsun’da modern bir teknolojiye sahip olup, yeni kurulan tesislerde tüm çalışmaların akademik araştırma ve geliştirme programları ile desteklenmektedir.

Özellikle Aybet Beton konusunda uzman Genel Müdürü Güngör Prizenli ve Genel Müdür Yardımcısı Hasan Bafra’nın önderliğinde çağdaş yapısı, genç ve konusunda uzman dinamik kadrosu ile bütünleştiğine tanık olduk.

 

TÜM ÇALIŞMALAR MODERN ANLAYIŞ İÇERSİNDE SÜRDÜRÜLÜYOR

Aybet Beton’da çalışmalar modern bir anlayış içerisinde sürdürülüyor. Olmazsa olmazları, disiplin.

Aybet Beton’da BS 60 dahil olmak üzere çeşitli sınıflardaki beton karışımları ve kalite kontrolleri test edilmektedir. ISO9001 Kalite Belgesi , TSE İmalat Yeterlilik Belgesi , TS 11222 Hazır Beton , TS 436 Bordür Taşları , TS 2824 Parke Taşları  ve Türkiye Prefabrik Birliği Kalite Güvence Belgelerine sahiptir.

 

AYBET BETON’DA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE HASSASİYET GÖSTERİLİYOR

Bölgemizin, hatta Karadeniz’in önde gelen isimlerinden AYBET BETON Prefabrik Yapı Elamanları San. A.Ş, bugüne kadar yüzbinlerce m2 Prefabrike Sanayi Binasına ve binlerce adet Öngermeli Köprü Kirişine imza atmış olup , müşteri memnuniyetini ilke edinerek uluslararası standartlara uyumlu ürünler üreterek  kalitesi ile kendini ispatladı.

Aybet Genel Müdürü Güngör Prizenli ve ekibi, Aybet Beton’un , çağdaş yapısı ve kalite anlayışı ile daha da bir çok başarının altına güçlü ekibi ile birlikte imza atmaya hazır olduğunu gözlemledik.

Untitled-3atılacak

 штраф за потерю паспортакухонная посуда ценысколько стоит поддержка сайтачем лечить печень в домашних условиях

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ