Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ASİYAD’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARET

ASİYAD’DAN BAŞKAN ŞAHİN’E ZİYARET
  • Genel
  • 18 Haziran 2015

ASİYAD genel sekreter yardımcısı Bahadır Demirdağ ve Abdullah Aydoğan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında ASİYAD genel sekreteri şu görüşlere yer verdi:

“Biz bir yol açtık, bu yol Samsun sevdalıları ile büyüyecek, hedefe ulaştıracak. Bu uğurda emek veren, gelecekte Samsun için, ASİYAD için emeğini esirgemeyecek herkese şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz. ASİYAD ve çalışmaları hakkında Bafra Belediye Başkanımıza bilgi verdik. Bizlere gösterdiği yakın ilgi için Belediye Başkanımız Zihni Şahin’e teşekkür ediyoruz.

Ziyaret ile ilgili Başkan Şahin ise şunları söyledi: “ASİYAD’ın değerli yöneticilerine ziyaretleri ve verdikleri bilgiler için teşekkür ediyorum. Karşılıklı görüş alış verişi içinde olacağız. Ülkemiz, Samsunumuz ve Baframız için emek veren, çalışma yapan herkesi takdir ediyoruz. Üzerimize düşen her konuda ise yardımcı oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz.”

 

ASİYAD HAKKINDA BİLGİ:

Ankaralı Sanayici ve İş adamları Derneği, 2006 yılı Nisan ayında iş dünyasına hizmet etmek amacıyla 20 sanayici-iş adamı kurucu üye tarafından kuruldu. Üye profili çoğunluğu itibariyle KOBİ ölçeğinde ve genel olarak yüksek ihracat kapasitesine sahip sanayici iş adamlarından oluşan ASAD, kurulduğu günden bu güne kadar ulaştığı 1000′ i aşkın üyesiyle iş hayatının içerisinde güçlü ve etkin bir yapıya doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Bu çerçevede her yıl yoğun bir faaliyet takvimine sahip olup ülke tanıtım toplantıları, iş gezileri, ikili iş görüşmeleri, bilgilendirme toplantıları, konferanslar ve eğitim seminerleri organize ederek bu faaliyetlerinde sanayicinin sorunlarını dile getirmeyi ve bu sorunların çözümünde aktif rol almayı ana hedef olarak benimsemiştir.

ASAD; Türkiye Ekonomisinin içinde bulunduğu ortama göre üye ve bürokrasiye pozitif katkıda bulunmak, çözüm önerileri üretmek ve üyelerinin menfaatini korumak için organizasyonlar düzenlemektedir. Bağlı bulunduğumuz federasyonumuz ANFED ( Anadolu İş Adamları Federasyon) ve TUSKON (Türkiye İş adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu) ‘un yaptığı organizasyon, fuar ve ticari zirvelere üyelerimizin katılımları sağlanmaktadır.

Ülkemizin daha refah ve huzurlu günlere kavuşması adına Sivil Toplum Kuruluşlarının önemini biliyoruz. Bu günlere daha hızlı erişmek için; “ BİRLİK VE DAYANIŞMA ” gereklidir. ASAD bunun için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Derneğimizin şu an 1000’i aşkın üyesi olup üye portföyü olarak ihracat kapasitesi yüksek olan iş adamları üyedir.  Derneğimize üye iş adamlarının yaklaşık olarak toplamda 10.000 çalışanı olup iş adamlarımız toplamda 2 Milyar dolarlık bir ticaret hacmine sahiptirler.

Ankaralı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASAD)  günümüz şartlarındaki dernek kalitesini yakalamış olup üyelerine özel konferanslar, eğitim seminerleri, yabancı iş adamlarıyla ikili iş görüşmeleri, yurt dışı fuarlarına katılım, Avrupa Birliği Projeleri gibi daha birçok faaliyeti gerçekleştirmektedir.статья 122 ук украиныхранение наркотиков украинаseo раскрутка ценынормы холестерина в крови по возрасту

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ