Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

PROJE DÖNGÜSÜ EĞİTİMİNDE PROJE YAZILIMI SEMİNERİ VERİLDİ

PROJE DÖNGÜSÜ EĞİTİMİNDE PROJE YAZILIMI SEMİNERİ VERİLDİ
  • Genel
  • 09 Haziran 2015

Bafra Kaymakamlığı ve Toker Tarımsal Mühendislik Yatırım Danışmanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen Proje  döngüsü eğitimine kamu kurum ve kuruluşlardan, sivil toplum örgütlerinden ve derneklerden birer kişinin katılımı ile toplam da 16 kişinin katılımlarıyla Kaymakamlık toplantı salonunda  gerçekleştirildi.

3 günlük semineri Toker tarımsal mühendislik ve yatırım danışmanı İncilay Toker tarafından verildi.

Ziraat Yüksek Mühendisi İncilay Toker tarafından verilen seminerde kursiyerlere; Avrupa Birliği Hibe Programlarıyla ilgili konular anlatıldı. Ülkemizde ve uluslararası platformlarda model ilçe olması konusunda; AB, OKA gibi kurumlarla araştırma ve geliştirme çalışmaları yapma adına ayrıca il strateji planı ve ulusal kalkınma planları ile uyumlu çalışmalar hakkında bilgiler verilirken ayrıca proje yazılımını anlattı.

3 günlük süren proje döngüsü eğitim sonrasında Kaymakam Halis Arslan tarafından katılan kursiyerlere katılım belgeleri verildi.

Konuşma yapan Kaymakam Halis Arslan; ”Kaymakamlığımızca yürütülen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitiminin 1/2/ 3 şimdi ise 4.üncü ve son etabındayız.  Gerçekleştirdiğimiz bu 4.üncü etapla birlikte proje döngüsü yönetim eğitimini sonlandırmış bulunmaktayız.  Bu yapılan projeli sunumlar sizler için önem arz etmektedir.   Bu 4.üncü aşama ile birlikte hep beraber artık proje yapma safhasına gelmiş durumdayız. İlk olarak herkes kendi kurumunda projelerini hazırlayacak. Daha sonra ortak olarak bir araya gelip Hükümet Konağı giriş katında oluşturduğumuz proje ofisinde projelerinizi hazırlayacaksınız. Bu hazırladığınız projeleri AB, OKA vb. nereye gerekiyorsa göndereceğiz. Bafra’nın kalbi oluşturacağımız proje ofisinde atacak. Proje felsefesi kaynağı lazım. Bu iş başarılı olanların işidir. Heyecan olursa başarırsınız. Bu proje eğitim seminerleri çoğu yerlerde ücret karşılığında verilmektedir. Ama bizler hizmet adına bir şeylerin oluşması nedeniyle ve gönül bağı ile sizlerden hiçbir ücret almadan bu seminerleri vermeye çalıştık. Bu arada Bafra Toker Tarımsal Mühendislik ve Yatırım Danışmanı İncilay Toker tarafından burada verdiği  proje döngüsü yönetimi eğitimi seminerleri için kendisine  teşekkür ediyorum. Bu nedenle evrak, laf üretmeyi sevmiyoruz ama proje üretmeyi seviyoruz” ifadelerini kullandı.продвижение блога в сетигипермаркет товаров для домадеревянный дом бревноуреоплазмоз лечение

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ