Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

6 ENGELLİ DERNEĞİ KAYMAKAM HALİS ARSLAN’A PLAKET VERDİ

6 ENGELLİ DERNEĞİ KAYMAKAM HALİS ARSLAN’A PLAKET VERDİ
  • Genel
  • 28 Mayıs 2015

Bafra ilçemizde bulunan engelli 6 dernek temsilcileri bir araya gelerek başarılı çalışmalarından dolayı Bafra Kaymakamı Halis Arslan’a plaket takdim ettiler.

Plaketi makamında Kaymakam Halis Arslan’a Dernek Başkanlarından Yıldız Kaya ve İsmail Tabak takdim etti.

Türkiye Ortopedik Özürlüler Derneği, Zihinsel ve Yetersiz Çocukları Koruma Derneği, Türkiye Sakatlar Derneği, Görme Engelliler Derneği, Omurilik Felçliler Derneği ve İşitme Engelliler temsilcileri Kaymakam’ı ziyaretlerinde oldukça duygulu anlar yaşadılar.

Dernek temsilcileri burada yaptıkları açıklamalarda Bafra’ya geldiği günden beri her zaman yanımızda gördüğümüz, yanımızda yer alan, zor ve sıkıntılı günlerimizde bizleri bırakmayan Kaymakamımız Sayın Halis Arslan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz dediler.

 

BAFRA İLÇESİNDE 1800 ENGELLİ VAR

Geçtiğimiz dönemlerde engelli kardeşlerimizin evlerinde psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını biliyoruz ama bu engelli kardeşlerimiz yılmadan bir araya gelerek, bugün Bafra da 1800 kişiyi kapsayan 6 dernek kurdular.

Şimdi de bir araya gelerek, bundan sonra neler yapabiliriz projesi ile yola çıktılar. Biz bu 6 derneğimizi de www.bafrahavadis.com haber sitesi olarak tebrik ediyoruz. Dernek temsilcileri, her zaman kendileri ile beraber olan Kaymakam Halis Arslan’ın proje konusunda kendilerini teşvik ettiğini belirterek, “Sayın Kaymakamımız Halis Arslan, proje yapma konusunda bizleri bir araya getirdi. İnşallah en kısa zamanda engelsiz yaşam merkezi de bu teşvik ve desteklerden sonra hayata geçirilecektir” dediler.

 

KAYMAKAM ARSLAN “BU TABLOYA SAYGI DUYMAMAK MÜMKÜN MÜ”

6 dernek temsilcisini makamında gören ve oldukça duygulu anlar yaşayan Bafra Kaymakamı Halis Arslan, dernek temsilcileri ile ilgili duygularını şöyle dile getirdi “Böylesine güzel bir tablo ile beraber olmak ve onlarla birlikte hareket etmek çok anlamlı olsa gerek.

Şu anda 6 derneksiniz ve toplamda bünyenizde 1800 engelliniz var. Hep beraber en kısa süre içerisinde engelsiz yaşam merkezinde toplanmanızı diliyorum. Özellikle de bu muhteşem tabloya saygı duymamak mümkün mü. Şahsıma ve makamıma gösterdiğiniz incelik ve nezaket bilhassa takdim ettiğiniz plaket için sizlere ve üyelerinize çok teşekkür ediyorum” dedi.english to farsi translateтрудовой кодекс украины увольнениеинтернет магазин на битрикс ценакіліманджародиагностика биорезонансная

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ