Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAYMAKAM HALİS ARSLAN FENERBAHÇE, BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY BAFRA KULÜP BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

KAYMAKAM HALİS ARSLAN FENERBAHÇE, BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY BAFRA KULÜP BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
  • Genel
  • 12 Mayıs 2015

Kaymakam Halis Arslan Bafra’da bulunan Bafra Fenerbahçe Kulübü Başkanı Resai  Yılmaz, Bafra Beşiktaş Kulüp Başkanı Ramazan Bektaş, Bafra Galatasaray Kulüp Başkanı Azmi Tüyüboz, Gençlik ve Spor Müdürü Osman Şenocak ve Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Hatipoğlu ile bir araya gelerek toplantı yaptı.

 

KAYMAKAM ARSLAN “YAZ SPOR OKULLARI FAALİYETE GİRECEK”

Toplantı esnasında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Kaymakam Halis Arslan toplantı sonucunda çıkan neticeler doğrultusunda açıklamalarda bulunarak; ilçede bulunan kulüplerin başkanları ile  bir araya gelerek yaz spor okulu açılmasını planladık. Kaymakamlık organizasyonunda yapılacak olan yüzme ve diğer spor dallarındaki faaliyetlerde kulüplerin belirleyeceği okullardan öğrencilerin katılabileceği yaz spor okullarını hizmete açacağız. Tabii ki bu spor dallar da  hocaların nezaretinde yapılacaktır. Kıyafet konusunda da  hep birlikte halledeceğiz. Ancak açılacak olan bu yaz spor okullarında baş temel  yüzme yapılacak ve diğer spor dallarından da birisini seçecekler. Ama ağırlıklı olarak ise Yüzme konusu işlenecek ve 2. Olarak ise istediği spor dalında devam edecektir. Böylelikle yaz tatilinde çocukların kötü çevre ve alışkanlıklardan uzak, kötü niyetli olan kişilerin çevrelerinin dışında ayrı yerlerde sporlarını yaparak geleceğin genç neferleri olacaklardır. Yaz spor okulları 9-13 yaş grupları arasında yapılacaktır. Yaz spor okullarından hangi takımı tutuyorsa onun formasını giyecekler ve katılmak isteyenlerde  isimlerini Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray kulüplerine kayıtlarını yaptıracaklar dedi.

SAM_2769 (1)итальянский полотенцесушительпутевка в египет на двоих ценыказан походныйтуры напечень лечить в домашних условиях