Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Çok Değerli Hemşehrilerim;

Çok Değerli Hemşehrilerim;
  • Genel
  • 09 Mayıs 2015
  • 0 YORUM
  • 219 KEZ OKUNDU

Peygamber Efendimizin “Cennet annelerin ayakları altındadır” muhteşem sözüne muhatap olmuş olan annelerimiz; sabır, fedakarlık, sevgi, şefkat ve merhametin bir arada bulunduğu en kıymetli varlıklarımızdır. Onlar hiçbir zaman solmayan ve solmayacak olan çiçeklerimizdir. Her şeyden evvel annelerimiz bizleri 9 ay karnında taşıyor, ilk onunla tanışıyoruz. Hayatını tamamen bizlere vakfediyorlar. Onların haklarını asla ödeyemeyiz.

Evladını şehit vermiş, bunun acısını her dakika yaşayan annelerimiz var. Engelli çocuğu için kendi hayatını feda etmiş, o evladı için çırpınan annelerimiz var. Çocuklarını bakmak ve okutmak için çalışan emek veren annelerimiz var. Yemeyen, içmeyen, giymeyen çocuklarına veren annelerimiz var. Hepsine saygılarımı sunuyorum.

Ne yazık ki kadına şiddet de var, bu kadar büyük fedakarlıkların insanı olan annelerimize şiddet var. Bunun da son bulmasını tüm kalbimle diliyorum.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, Büyüklerimi ellerinden öpüyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin

новости ру комМалайзия нужна ли виза украинцамсамые лучшие каркасные домаманьяралечение от аскарид

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ