Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BAFRA ŞUBE BAŞKANI TURGUT SEDEN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ BAFRA ŞUBE BAŞKANI TURGUT SEDEN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
  • Genel
  • 27 Nisan 2015

Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şube Başkanı Turgut Seden, Bafra Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim Alaçamlı’yı, Dernekte ziyaret etti. Ziyarete Çetin Çakıroğlu’nun döneminde 2. Başkanlık yapan İhsan Akyüz’de hazır bulundu.

İbrahim Alaçamlı, İşçi Emekliler Dernek Başkanına hoş geldiniz diyerek, memnuniyetini dile getirdi. Bu üçlü Dernek’te samimi bir ortamda vermiş oldukları hizmetler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. İhsan Akyüz, burada şöyle konuştu “İbrahim Alaçamlı bey, hem derneğimizin üyesidir hem de geçmişte bir Basın mensubu olarak derneğimize her türlü katkıda bulunup, her zaman yanımızda yer almıştır.

Kendiside bir emeklidir, emeklinin sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi bilir. Biz saygı ile andığım Çetin abi döneminde de birlikte hareket ediyorduk. Bundan böyle de inşallah Başkanım Turgut Bey, İbrahim Bey ve tüm emeklilerimiz ile daha güzel günler göreceğiz. Çok önemli projelerimiz var. Bizim projelerimiz siyasi proje değildir, bizim projelerimiz , olmazsa olmazımız emekli kardeşlerimizdir” dedi.

 

TURGUT SEDEN’DE ALAÇAMLIYA TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesi Başkanı Turgut Seden’de, ilk dönemlerinde İbrahim Alaçamlı’nın derneklerine sık, sık geldiğini vurgulayarak şöyle dedi “Zaten biz iki derneğiz, biz Bafra Gazeteciler Derneği ile kardeş dernek sayılırız. Derneklerin amacı nedir? Üyelerine hizmet vermek, hizmet sunmak ve hizmet üretmektir.

Bunu da mevcut imkanlar çerçevesi içerisinde, ekip arkadaşlarımız ile birlikte vermeye çalışıyoruz. Dönemimiz ortadadır, bizim palavra ile işimiz yok. Ne söz verdiysek yapmaya çalıştık, Dernekten Başkan olarak hiç ayrılmadım. Her gün bir arkadaşımızı nöbetçi koydum. Amacımız neydi? Emeklimiz geldiği zaman bizi bulabilsin, mağdur olmasın.

Daha da önemlisi vefat eden emeklimizin vefatını tüm emeklilerimize mesaj olarak duyurduk. Bilhassa intibak yasası konusunda bu haktan kim yararlanıyorsa onlar ile ilgili çalışma yaptık, kendilerine bizzat bilgi verdik. Bu anlattıklarım sadece birkaç’ı. Benim Başkan olarak ilk dönemimdi, bundan sonra ne olur Allah C.C’ bilir.

Ben Başkan olarak yönetiminde ki hiçbir arkadaşıma kırgın değilim. Onların belli bir hesapları olabilir, onlara ayrıca saygı duyuyorum. Bunlar olabilir, doğal şeylerdir. Ama hiç kimse bana çalıştığım arkadaşlarım ile ilgili menfi bir söz söyletemez, söylemem de “ dedi.

Turgut Seden, Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesinin çoğu İl ve İlçelerden çok daha kapsamlı hizmetler verdiğinin de altını çizerek, sözlerini şöyle noktaladı “Biz verdiğimiz hizmetleri alfabetik olarak sıralamaya kalksak, 29 harf yetmez. Bilen biliyor, ben bu vesile ile 5 bin’e yakın bu ülkeye, bu devlete,yüce halkımıza hizmet vermiş, ter dökmüş efor sarf etmiş, emeklilerimize saygıların en büyüğünü gönderiyorum.

Var olsunlar, sağ olsunlar. Onların huzuru bizim huzurumuzdur. Onların sorunu, bizim sorunumuzdur. Onlar, bize destek verdi biz de onları mahçup etmemeye çalıştık. Biz de iyi niyet istismar edilmez. Varsın bilirleri bu iyi niyetimizi istismar etsin. Biz onlara bile hoş görü ile bakarız. Çünkü ben onların da abisiyim” dedi.translator english to persianалюминиевые кастрюлисип панели отзывысеренгети веснойлечение коньюктевита

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ