Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MHP GENEL MERKEZİ SAMSUN’UN 26 ADAY ADAYINI ONAYLADI

MHP GENEL MERKEZİ SAMSUN’UN 26 ADAY ADAYINI ONAYLADI
  • Genel
  • 01 Nisan 2015

MHP’de 12-18 Mart tarihleri arasında başvuruda bulunan 26 ismin başvurusu parti genel merkezi tarafından onaylandı.

MHP Samsun İl Başkanlığı, 31.03.2015 Salı günü Neco-2 Düğün Salonu’nda düzenlediği tanıtım töreni ile milletvekili aday adaylarını kamuoyuna tanıttı. MHP İl Başkanı Ömer Süslü, “Bizim adaylarımız AK Parti ve CHP’den çok daha üstün” diye konuştu.

 

ÇOK GÜZEL BİR LİSTE İLE HALKIMIZIN KARŞISINA ÇIKACAĞIZ

MHP İl Başkanı Ömer Süslü, partisinin aday adaylarının Ak Parti ve CHP’den daha üstün olduğunu söyledi. Süslü, “Daha fazla oy kiminle alınır onun derdindeyiz. Güzel bir liste yapıp halkımızın karşısına çıkmak istiyoruz. MHP’yi Samsun’da ve Türkiye’de 1. Parti yapma hedefindeyiz” dedi.

 

SÜREÇ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BAŞLIYOR

Aday adayları için önce partililere ve üye olamayan memurlara mesaj gönderileceği öğrenildi. İnternet ortamında 9 milletvekili adayı sıralama yapması istenecek. Alınan oylara göre kişilerin kat sayıları belirlenecek.  En son bir anket şirketi adayların kamuoyunda tanınırlığı yönünde çalışma yapacak.

 

HER ADAY BİZİM İÇİN DEĞERLİ

MHP’nin her adayının değerli olduğunu vurgulayan MHP İl Başkanı Ömer Süslü, “Amaç daha fazla oy kiminle alınır onun hesapları içerisindeyiz. Halkımızın gönlünde ki isimler ile bir liste yapıp onların karşısına çıkmak istiyoruz. MHP’yi Samsun’da ve Türkiye’de 1. Parti yapmak hedefindeyiz. Türkiye tehlikeli bir süreçten geçiyor ve vatandaşın MHP’yi alternatif olarak görmesi gayet doğaldır. Diğer partilerin adayları MHP’yi hiç ilgilendirmiyor. 26 adayımızın diğer partilerin aday adaylarından daha üstün olduğu konuşuluyor. Oylarımızda gözle görülür bir artış söz konusu” diye konuştu.turkish language translationстатья 152 ук украиныпроизводство домов на заводесиппанельные домалекарство от укусов комаров

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ