Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

MHP ADAY ADAYI HÜSEYİN EDİS BAFRA GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

MHP ADAY ADAYI HÜSEYİN EDİS BAFRA GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ
  • Genel
  • 01 Nisan 2015
  • 0 YORUM
  • 279 KEZ OKUNDU

Bugün Bafra Gazeteciler Cemiyetini Ziyaret eden MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Edis, şimdi MHP zamanı olduğunu, halkın 7 haziran seçimlerinde Ak Parti’ye ders verip, MHP’ye ise iktidarı vereceğini iddia etti.

 

SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Samsun Milletvekili A. Adayı Hüseyin Edis, kendisinin sadece seçim zamanlarında Samsun’a gelmediğini her zaman Samsun’luların hizmetinde olduğunu bir kez daha vurgulayıp, “Biz Ankara’da Samsunlular Platformunu kurmuştuk. Son 10 yıldır da Samsun için ne yapabilirizi konuşarak, çözüm arayışları içerisindeydik. Ben her zaman Samsun ile iç içe oldum, Samsun’dan hiç kopmadım ki” dedi.

 

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Edis, 7 Haziran seçimlerine yönelik önemli açıklamalarda bulundu. 13 yıllık Ak Parti iktidarının sonunun geldiğini ve türk halkının değişim istediğini belirten Edis, “Yolsuzlukla, işsizlikle mücadele edeceğini söyleyen hükümet ne yazık ki gelinen noktada icraatlarıyla sınıfta kalmıştır. Ülke de ne yolsuzluk bitmiş, ne de işsizlik son bulmuştur. Her gün gazetelerin 3. Sayfaları asayiş haberlerinden geçilmemektedir” dedi.

 

SAMSUNUN SİYASİ SAHİPSİZLİĞİ VAR

Samsun’un son 13 yıldır siyasi sahipsizliği olduğunu vurgulayan Hüseyin Edis, “Ben vekil değilim, ama benim bıraktığım makam muhalefet vekilliğinden daha da önemliydi. Ancak gördük ki, Samsun’un siyasi sahipsizliği var. Ben görevimden istifa etmedim, bu halka, bu yüce millete hizmet etmek için kendimi emekliye ayırdım” diye konuştu.

 

SAMSUNLU BİR ŞEY İSTEMEDEN HİÇ BİR ŞEY YAPILMAZ

MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Edis, “Samsunlu bir şey istemeden, hiç bir şey yapılmaz. Bu nedenle biz iktidara geldiğimizde Samsunlulara önderlik edeceğiz. Yerel idareciler ile, yöneticiler ile ve siyasiler olarak takım halinde olursak başarı göreceksiniz kendiliğinden gelecektir. Biz bu konuda ekip çalışmasına inanıyoruz ve de çok iddialıyız” dedi.

 

EMEKLİYE MÜJDE VERDİ

Samsun Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Edis, milli gelirden emekliye verilen bir pay vardı ancak bu hükümet emeklinin elinden bu payı alarak kaldırdı. Hiç kimse endişe etmesin, biz milli gelir akışını paralel olarak emeklilere bizzat biz yansıtacağız. Zira emeklilerimiz belki farkında değiller ama, bu gelişmelerden dolayı aylık 500 TL kayba uğruyor” diye hatırlatma yaptı.

 

SAYIŞTAYDA UZMAN DENETİCİYDİ

Devletin çok önemli kademelerinde, önemli hizmetlerde bulunan Hüseyin Edis, Sayıştay da uzman denetici olduğunu ve buradan emekli olarak MHP’den aday adayı olduğunu vurgulayıp, “Ben 35 yıldır Genel Merkez ile iç içeyim. Sayın Devlet Bahçeli Genel Başkanımız ile de çok önemli bir geçmişimiz var. Sadece Sayın Bahçeli mi? Genel Merkezin, Genel Başkan Yardımcılarına kadar abi kardeşliğimiz var. İnşallah 7 haziran seçimlerinde milletimiz hür iradesini sandıkta MHP’den yana kullanacaktır” diye konuştu.

 

ZENGİN VE YOLSUL AYRIMI TAVAN YAPTI

Ülkenin artık felakete sürüklendiğini zengin ve yoksul arasındaki gelir adaletsizliğinin bu hükümet döneminde tavan yaptığını sözlerine ekleyen Edis;’Bu gidişatı değiştirmenin tek çaresi MHP’dir. Yüce milletimiz AK Parti’nin yanlış politikalarından yorulmuştur. MHP bu seçimlerde iktidar olacak ve bu yanlış düzeni değiştirecektir. Partimizin kadroları ve tüm camiamız artık iktidar olmak üzerine plan ve programlarını yapmaktadır. Samsun’da MHP iktidarında her türlü nasibini alarak büyüyen ve gelişen bir büyükşehir konumuna gelecektir‘ dedi.

DSCN5418personalized drawingsчугунные сковородыгусятница купитьпостроить дом москвааскаридоз симптомы лечение

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ