Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAYMAKAM ARSLAN YUSUF KİRAZ’A ÖVGÜLER YAĞDIRDI

KAYMAKAM ARSLAN YUSUF KİRAZ’A ÖVGÜLER YAĞDIRDI
  • Genel
  • 24 Mart 2015

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, kendisini makamında ziyaret eden iş adamı, eski politikacı Yusuf Kiraz’ı makamında kabul ederek, bir süre sohbet etti.

Görüşme oldukça sıcak bir ortamda geçerken, Gazeteciler Cemiyet Başkanı İbrahim Alaçamlı’da sohbette yer aldı. Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Yusuf Kiraz’ın Bafra’ya bir iş adamı olarak geçmişte çok önemli hizmetleri olduğunu vurgulayarak “Yusuf Kiraz bey, kişilikli bir insan. Bunun yanında oldukça da saygılı bir kimliğe sahip. Ben kendisini çok seviyorum. Onu gördüğüm zaman moral buluyorum. Hani kalıbının adamı derler ya, Yusuf bey tam bu tarife uyuyor. Kendisine, ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan böyle de dostluğumuz devam edecek” diye konuştu.

 

YUSUF KİRAZ’DAN KAYMAKAM ARSLAN’A ANLAMLI SÖZLER

Eski iş adamı, eski politikacı Yusuf Kiraz’da Kaymakam Halis Arslan’ın makamının hakkını yaptığını hizmetler ile çok büyük ölçüde verdiğini hatırlatarak, “Sayın Halis Arslan, Bafra için bir kazançtır. Yıllardır edindiği tecrübeler, devletine ve milletine verdiği hizmetler ortadadır. Şimdi ise bu tecrübelerden Bafra ve bölge halkı faydalanmaktadır. Bafra Kaymakamına sahip çıkıyor hem de çok seviyor “ dedi.finnish english translationsразработка приложений для iosтур агентства харьковmassage in moscowкишечная палочка

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ