Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SÖZ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA

SÖZ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA
  • Genel
  • 23 Mart 2015

Samsun’da sivil toplum kuruluşları sandık başına gidiyor.

Yönetim kurulu üyeleri 106 aday adayı içinde 9 tercih yapacak.

 

SANDIK YENİDEN KURULUYOR

Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, milletvekili adayı belirleme sürecinde bugün sandık kurulacağını ve sivil toplum kuruluşlarının görüşlerini açıklayacaklarını belirtti.

Göksel, “STK’lar kaşelerini ve imzalı yönetim listelerini ve ektede karar defteri fotokopisini getirmek zorundalar” dedi.

 

SONUÇLAR AÇIKLANMAYACAK

STK’lar temayül yoklamasında 106 AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı için 9 adet tercih bildirme hakkına sahip olacak. Oy verme işlemi sabah saat 09:00’da başlayıp akşam 17:00’ye kadar devam edecek. Sandıklardaki oylar Ak Parti Genel Merkezi’ne gönderilecek ve açıklanmayacak.

 

BAFRA’DA SADECE METİN GENÇÇAKIR VE GÖKSEL BAŞAR MI VAR?

Samsun’da ki sivil toplum örgütleri başkanları 106 aday adayından 9 kişiyi tespit edebilmek için tercih kullanacaklarmış. Bafra’dan da sadece Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ve Esnaf Kefalet Kooperatif ve Şoförler Odası Başkanı Metin Genççakır oy kullanacakmış.

İyi güzel de, ya diğer sivil toplum örgütleri nal mı toplayacak? İşte Bafra bu konuda ne kadar geri kalmış. Biz hala birbirimizi yiyelim, biz hala birbirimizin kuyusunu kazalım.

Adamlar bizi adam yerine koymuyor. Çok yazık, bilmem anlatabildim mi? Siz yine aynı senaryolar ile dedikodu yapmayı, birilerinin kuyusunu kazmayı veya birbirinizi yemeyi sürdürmeye devam edin.вок сковородкаСковороды WOKсиб панеликаркасный дом узлы соединенийкак избавиться от кишечной палочки

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ