Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KPSS OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINAN BAFRALI YOK

KPSS OPERASYONUNDA GÖZALTINA ALINAN BAFRALI YOK
  • Genel
  • 23 Mart 2015

Kamu Personel Seçme Sınavı’nda (KPSS) usulsüzlük  iddialarına ilişkin, Ankara merkez olmak üzere 14 ili kapsayan operasyon  başlatıldı. 82 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu, bu kişilerden 61’inin  gözaltına alındığı öğrenildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün Organize ve Mali Suçlarla Mücadele  Müdürlüğü ekipleri 2010 yılındaki KPSS’de usulsüzlük yapıldığı iddialarına  ilişkin, Ankara merkez olmak üzere 14 ili kapsayan operasyon başlattı.

 

Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğinin talimatıyla 2010 yılında  yapılan KPSS’de usulsüzlük, soruların sızdırılması ve kopya iddialarıyla  başlatılan soruşturma kapsamında 82 kişi hakkında gözaltı kararının bulunduğu, bu  kişilerden 61’i gözaltına alındığı öğrenildi.

 

ADI GEÇEN G.B’NİN BAFRA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞMADIĞI ÖĞRENİLDİ

Bafra Milli Eğitim Müdürlüğü KPSS’de usulsüzlük yapıldığı iddialarına ilişkin, soruşturma kapsamında 82 kişi hakkında gözaltı kararının, bu kişilerden 61’inin gözaltına alınırken, bunlardan adı geçen G.B’nin Bafra Milli Eğitim Müdürlüğünde Çalışmadığını söylediler.

Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, adı geçen kişi ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğünü aradıklarını, buradan da gözaltına alınanlar arasında Bafra Milli Eğitim Müdürlüğünün bu konuda adının geçmediği öğrenildi.пиар кампаниянеобычные аксессуары для кухнипроекты каркасных домов по канадской технологииkilimanjaro altezzaэндокринные заболевания симптомы

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ