Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA KAYMAKAMI HALİS ARSLAN, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI

BAFRA KAYMAKAMI  HALİS ARSLAN, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI
  • Genel
  • 18 Mart 2015

Kahraman ve Aziz Şehitlerimize;

 

Milletimiz, tarih boyunca başı dik, onurlu ve hür yaşamıştır. Bağımsızlık aşkı, vatanın bütünlüğü, Milletin birlik ve beraberliği, milli ve manevi değerler söz konusu olduğunda hiçbir engel tanımayan kahraman ecdadımız, bunun en güzel örneğini Çanakkale Zaferi ile göstermiştir.

Bugün, tarihimizdeki birçok zaferler arasında çok müstesna yeri olan Çanakkale Zaferi’nin 100. yılını büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Huzur ve güven içinde yaşadığımız bu mukaddes vatan topraklarını, canlarını hiçe sayıp bizlere armağan eden siz kahraman ecdadımıza duyduğumuz şükran ve minnet hislerimizin ifadesi olarak 18 Mart gününü aynı zamanda Şehitler Günü olarak da Milletçe kutluyoruz.

Her biriniz vatan, millet ve istiklal uğruna canlarınızı seve seve verdiniz. Çoğunuzun mezarı bile olmadı. Sizler kimseye nasip olmayan bir yerde; insanımızın gönlünde yaşamaya devam ettiniz. Bizlere bıraktığınız sorumluluğun farkındayız.

Milletimiz, büyük bir fedakârlık timsali olan ve gönüllerde ölümsüzleşen siz aziz Şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacak ve sizlerin emaneti olan bu vatanı, dünya durdukça koruyacak; bu Cumhuriyeti dünya devletleri arasında hak ettiği yere taşımak için her geçen gün daha da artan azim, şuur ve inançla mücadeleye devam edecektir.

Bu duygularla Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü’nde bu toprakların bize yurt olmasını sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden tüm Türk Büyüklerini, Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, fedakâr Gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Sizlerin destansı kahramanlıklarının, eşsiz fedakârlıklarının tüm gençlerimize örnek olmasını diliyoruz. Ruhlarınız şad olsun.

 

Halis ARSLAN

Bafra Kaymakamıкерамическая сковорода ценаказан из алюминия купитьпродам готовый деревянный домтуры в занзибаре апрельпоисковая оптимизация и продвижение сайтов

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ