Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ A. ADAYI İBRAHİM SEMİZ GAZİLER DERNEĞİ VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ A. ADAYI İBRAHİM SEMİZ GAZİLER DERNEĞİ VE ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
  • Genel
  • 13 Mart 2015
  • 0 YORUM
  • 298 KEZ OKUNDU

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, ilçede görev yapan sivil toplum kuruluşları temsilcilerini ziyaret etti.

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bafra Şubesi Başkanı Rahmi Şahin ve yönetimini, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şube Başkanı Saadet Var’ı ziyaret etti.

İlk olarak Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bafra Şubesi Başkanı Rahmi Şahin ve yönetimini ziyaret eden Semiz, gazilerle bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın bizler için bir vatana dönüşmesini, şehit ve gazilerimizin vermiş oldukları ulvi mücadeleye borçlu olduğunu söyleyen, AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, “Bayrağımızın, vatanımızın üzerinde halen özgürce dalgalanması da, şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıklarının eseridir. Milletçe bunun bilincinde olan bizler, ülkemizin sessiz kahramanları olan şehit ve gazilerimizin tümünü, daima sevgi, saygı ve şükranla anıyoruz” dedi.

 

Milletvekili seçildiğimizde Gazilerimize yönelik haklarını her zaman gündeme getireceğini vurgulayan Semiz, “Önümüze Milletvekilliği seçimleri var, Allah izin verirse biz AK Parti’den Samsun’umuza, Bafra ve Bölgemize hizmet için A. Adayı olduk. Milletvekili seçildiğimde Allah izin verirse, siz değerli Gazilerimizin haklarını her zaman gündeme taşıyacağım. Sizlerin avukatı olacağım” dedi.

 

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bafra Şubesi Başkanı Rahmi Şahin ise konuşmasında, “Bizler sizi yıllardır tanıyoruz. Bizlerin her zaman yanında oldunuz. Bütün etkinliklerimize katıldınız. Bafra’nın öz evladının böyle bir hizmet yoluna girmesi bizleri oldukça mutlu etmiştir. Allah sizin gibileri başımızdan eksi etmesin. İnşallah Milletvekili seçilirsiniz ve bizleri her zaman savunursunuz. Allah yardımcınız olsun” diye konuştu.

 

Şehitlerimiz Ülkemizin Onuru ve Gururudur

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, Gaziler Derneği Ziyaretinin ardından, İlçede Şehit ailelerine yönelik hizmet veren, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şube Başkanı Saadet Var’ı ziyaret etti.

 

İlçemizde Şehit Ailelerine ve yakınlarına hizmet veren kuruluş, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şube Başkanı Saadet Var hanıma ve yönetimine şehitlerimiz adına şükran borçluyuz. Şehitlerimizin geride bıraktığı anne, baba, eş ve çocuklarına sahip çıkan bir derneğin varlığı gerçekten gurur verici. Kahraman Şehitlerimiz Ülkemizin Onuru ve Gururudurlar. İlçemizde, Ülkemiz için, toprağımız için, göğsünü gere gere kahramanca savaşan 53 şehidimiz bulunmakta. Ben tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Geride kalan Ailelerine ise başsağlığı diliyorum” dedi.

IMG_5035 IMG_5027english to french translatedконфискат украинатурагенства харьковкаркасные дома панеливсем болезням нет

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ