Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAFRA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ

BAFRA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ
  • Genel
  • 03 Mart 2015

Bafra ilçesinin önem arz eden ve sanayi konusunda dışarıya yönelik kalkınması için değişik alternatiflerle cazip bir merkez haline gelmesi konusunda Bafra Organize Sanayi bölgesi için çalışmalara hız verildi.

Bafra Kaymakamı Halis Arslan önderliğinde 15 günde bir gerçekleştirilen Organize Sanayi Toplantısı bundan böyle artık merkez alanında yapılmaya başlandı dedi. Toplantının organize sanayi bölgesi sınırları içerisinde ilk olarak kurulan firmalardan kalmaksan firmasında yapıldığı öğrenilirken, Halis Arslan Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Zihni Şahin, Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu ve Organize Sanayii’ndeki fabrika sahipleri de katıldı.

 

TOPLANTIDA ÖNEMLİ KARARLAR ALINDI

Kalmaksan’da yapılan toplantıda önemli kararların alındığı gözlendi. Alınan kararlar arasında organize sanayi bölgesi çevresine kamera ve mobese sisteminin yerleştirilmesi, ilçe merkez ile organize sanayiye ulaşımın sağlanması, çevre düzenlemesinin getirilmesi, içme suyu olanağının sağlanması, şehir dışından gelen kamyon ve tırlar için ayrı bir yol bulunması, giriş ve çıkış bölgelerinde güvenlik olması gibi konular hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

ORGANİZE SANAYİNİN %50’Sİ DOLDU

Bafra organize sanayi alanının %50’lik bir kısmının dolu olduğu, organize sanayi bölgesine geriye kalan boşlukların ise en kısa zamanda hedeflediği sonuca ulaşacağı da öğrenildi.

Öte yandan en kısa süre içerisinde OSB medical organize sanayi bölgesinde çalışmalarına başlayacak. Yurtiçinden gelecek olan firmalara her zaman kapıların açık olduğunu dile getiren müteşebbis heyet tüm girişimci sanayicileri Bafra’ya davet ederek, Bafra organize sanayine yatırım yapmalarını istediler.заказать посудукредиты молодым семьям в украинедеревянный дом полстроительство дома из sip панелейкак защититься от электромагнитных излучений

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ