Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

YILMAZ’DAN DOSTLARINA SABAH KAHVALTISI

YILMAZ’DAN DOSTLARINA SABAH KAHVALTISI
  • Genel
  • 02 Mart 2015
  • 0 YORUM
  • 811 KEZ OKUNDU

İstanbul’da ki hemşehrimiz, Baframızın temsilcisi iş adamı Şenol Yılmaz, İstanbul da ki iş adamı dostlarıyla sabah kahvaltısında bir araya gelerek, hem kahvaltı yaptılar hem de istişarelerde bulundular.

Bafralı iş adamı Şenol Yılmaz, kahvaltıya katılan Ak Mercan Holding Sahibi Cemal Akmercan’a, İş adamı Senai Koçyiğit’e, iş adamı Teyfik Güner’e, iş adamı Özer Çankaya’ya kendi ofisinde verdiği sabah kahvaltısına katıldıklarından dolayı teşekkür etti.

 

İSTANBULDAKİ GURURUMUZ ŞENOL YILMAZ

İstaş taşımacılık sahibi, Bafralı hemşehrimiz Şenol Yılmaz, İstanbulda olmasına rağmen Bafra’yı ve hemşehrilerini hiç bir zaman unutmadığını hatırlatarak, www.bafrahavadis.com Genel Yayın Yönetmeni Bünyamin Alaçamlının da yer aldığı kahvaltıda şunları konuştu, “Sevgili dostlar, değerli iş adamlarımız, saygıdeğer arkadaşlarım sizlerle zaman zaman bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Bunlardan bir tanesi de bugünkü sabah kahvaltımız. Kahvaltı bahane oldu, amacımız kahvaltı vesilesi ile bir araya gelmekti. Her birinize davete icabet ettiğinizden dolayı sonsuz saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

ŞENOL YILMAZ BAFRA GÜMÜŞYAPRAK DOĞUMLU

1965 yılında Bafra’nın gümüşyaprak köy’ünde doğan, 1998 yılında İstanbul’a gelerek lojistik bir firma kuran, daha sonra işini daha da genişleterek şirketinde 35 personel çalıştıran Şenol Yılmaz’ın şu an şirketinde 25’de tır’ı bulunuyor.

Bafra’nın bir evladı olarak İstanbul’da iş hayatını sürdüren Şenol Yılmaz, sözlerini şöyle devam ettirdi “Değerli dostlar, saygıdeğer iş adamı arkadaşlarım sizler bu ülkenin mihenk taşlarısınız. Bu ülke ekonomisine önemli yatırımlar yaptınız. Onlarca insanımıza istihtam sağladınız. Bilhassa ak mercan holding kurucusu Cemal Akmercan bey, sadece İstanbulda değil Türkiye’nin önemli vilayetlerinde, önemli hizmetlere imza atmış bir dostumuz. Sayın Senai Koçyiğit bey, sayın Teyfik Güner bey ve Sayın Özer Çankaya bey dostlarım, bu ülkeye önemli katkıları olmuş, bu katkılar sonucu türk insanına istihtam oluşturarak, ekmek kapısı açmıştır. Kendilerine Allah c.c’den sağlık, afiyetler dilerken, bu tür kahvaltıların ve istişarelerin bundan böyle de devam etmesi dileklerimle dostlarıma bir kez daha hoş geldiniz diyor, teşekkür ediyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.

 bday sketchдержатель для бумагипосуда оптом от производителя спбсанкт петербург каркасные домапродвижение web сайта

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ