Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAYMAKAM ARSLAN “ŞUBAT AYI KULÜBÜ AKADEMİK KIZ VOLEYBOL TAKIMINI SEÇTİ”

KAYMAKAM ARSLAN “ŞUBAT AYI KULÜBÜ AKADEMİK KIZ VOLEYBOL TAKIMINI SEÇTİ”
  • Genel
  • 02 Mart 2015

 

BafraHavadis- Adana Vali Yardımcısı iken, Bafra Kaymakamlığına atanan Bafra Kaymakamı Halis Arslan, birikim ve tecrübelerini Bafra’ya da yansıtmaya başladı.

Geldiği günden beri üst üste yaptığı toplantılarla daire amirlerini projeler konusunda sık sık bilgilendiren Bafra Kaymakamı Halis Arslan, üretilen projeleri hayata geçirmeye başladı.

 

İŞTE TEŞVİK, İŞTE ÖDÜL

Gençlik ve spor bakanlığına bağlı ilçemizde ki spor salonunda ciddi ve başarılı çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Bafra Akademik Spor Kız Voleybol takımı, ilçeye bağlı spor salonunda program çerçevesi içerisindeki çalışmalarından dolayı bu salonu en fazla kullanan bir kulüp olduğu için Şubat ay’ının “akademik spor kız voleybol takımı seçildi.” Kulübün fotoğrafı ise salonun girişine asıldı.

 

 KAYMAKAM ARSLAN GENÇ SPORUCLARI SALONDA ZİYARET ETTİ

Bafra Kaymakamı Halis Arslan ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Osman Şenocak ile birlikte Akademik Spor Kulübünü antreman esnasında ziyaret ederek, genç sporculara “siz şubat ayının altın kızları olmayı hak ettiniz” dedi.

Genç sporculara bir konuşma yapan Bafra Kaymakamı Halis Arslan, “Sizleri tebrik ediyorum. Spor salonunu şubat ayı içerisinde en fazla kullanan kulüp siz oldunuz. Bildiğim kadarıyla başarılı sporcularsınız. Zira ilçemizi hem ilçe içerisinde hem de ilçe dışında temsil ediyorsunuz. İnanıyorum, bu başarınızı daha yüksek seviyelere çıkararak güzel sonuçlar elde etmenizi bekliyorum. Yaptığınız karşılaşmalarda mücadelenizi ve hırsınızı asla bırakmayın. Elde edeceğiniz seri galibiyetler bizleri oldukça sevindirecek. Bu başarınıza büyük katkılar da bulunan ve sizleri çalıştıran Cengiz Coşkun hocanızı da tebrik ediyorum” dedi.

 english translation to swedishтуры в польшу из одессымедная посуда купить в спбфото одноэтажные каркасные домаот паразитов как избавиться

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ