Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

KAYA AŞÇI “AK PARTİ GERÇEK BİR HALK HAREKETİDİR”

KAYA AŞÇI “AK PARTİ GERÇEK BİR HALK HAREKETİDİR”
  • Genel
  • 01 Mart 2015
  • 0 YORUM
  • 311 KEZ OKUNDU
Ak Parti İstanbul İl Yönetimine bizzat giden iş adamı Kaya Aşçı, aday adaylığı ile ilgili başvuru formunu verdi. Ak Parti Milletvekili Aday Adaylarından bilindiği üzere yapılan başvurularda 5 bin TL alıyordu.
Sayın Kaya Aşçı, Ak Parti İl Yönetimine makbuz karşılığında 50 Bin TL katkıda bulundu. İş Adamı Kaya Aşçı, Ak Parti gerçek bir halk hareketidir. Ak Parti kimsesizlerin kimi olmuştur. Ben komşusu açken tok yatan bizden değildir diyen bir insanlık idealinin gereği ile Ak Parti İstanbul 3. Bölgeden Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.
KAYA AŞÇI “TÜRKİYE 10 EKONOMİ ARASINDA YER ALACAKTIR” 
İş adamı Bafralı hemşehrimiz Kaya Aşçı, baş yazarımız İbrahim Alaçamlıya şunları söyledi, “Ben AK Parti’yi sağlıkla gelişebilmemizin ve dünya milletler liginde gelişmiş ilk 10 ekonomi arasında yer almamızın garantisi olarak görüyorum. AK Parti bu güne kadar girdiği tüm seçimlerden galip çıkmış ülke genelinde ve bölgesinde yaygın ve dengeli destek gören tek partidir” dedi.
 
AŞÇI “TÜRKİYENİN HEDEFİ 2023 VE 2071’DİR”
Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kaya Aşçı, Ak Parti ile Türkiye’nin hedefinin 2023 ve 2071’dir şeklinde konuşup, sözlerini şöyle sürdürdü “Önümüzde bir 2023 ve 2071 hedefi vardır. Bu hedeflere yönelik çalışmalarımızı başta üretimin desteklenmesi, ulaşım ağının ve araçlarının çeşitlenmesi savunma sanayisi ve uluslar arası medya gücümüzün arttırılması turizm gelirlerimizle beraber ihracatımızın 500 milyon dolar seviyesine gelmesi için var gücümüzle disiplin içinde çalışacağız. Anadolu’ya adım attığımız 1071’den bugüne bu coğrafyanın Türk toplumunun Başkanlık sistemi ile yönetimi karşı konulmaz bir gerçektir. Yeni Dünya düzeninde söz sahibi olabilmemiz ve güçlü bir devlet olmanın temeli artık başkanlık sistemi ile yönetimden geçmektedir. Yeni sivil anayasa toplumun birinci temel ihtiyacı olarak yeniden yapılmalıdır” dedi.
 
AŞÇI “MİLLET SEVDALILARIYLA AYNI YOLDA YÜRÜMEK BİR ŞEREFTİR” 
SAMKON Genel Başkanı, ASTAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Ak Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kaya Aşçı, konuşmasının son bölümünde şu açıklamayı yaptı, “Ak Parti’den İstanbul 3. Bölge 25. Dönem Milletvekili Aday Adayı oldum. Burada Samsunlu ve Bafralı hemşehrilerimin hayır dualarını bekliyorum. Ben Samsunlu ve Bafralı olmaktan gurur duyuyorum. Her zaman Samsun’a ve Bafra’ya giden bir insanım. Bu bölgeye önemli yatırımlar yaptım.
En son olarak da Şevket Aşçı Turizm Fakültesini hizmete sunduk, feda olsun. Bunlar güzel şeyler, önemli olan doğup büyüdüğümüz memleketimize hizmet vermektir. İşte bu nedenle Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldum. Millet sevdalıları ile aynı safta yer almak, aynı yolda yürümek bir şereftir.
Türkiye’nin dünya gücü olması, millet sevdalıları ile aynı yolda hizmet etmek, büyük güçlü türkiyenin demokrasi ve özgürlük yürüyüşüne katılmak için milletvekilliğine aday oldum. Tüm hemşehrilerimin desteğini bekliyorum”diye konuştu.

polish translatorизменения в уголовном кодексе украиныиз бруса каркасные домасафари в африкеконьюктевит лечение

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ