Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİNLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜK İŞİ TATLIYA BAĞLADIK

BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİNLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜK İŞİ TATLIYA BAĞLADIK
  • Genel
  • 01 Mart 2015
  • 0 YORUM
  • 225 KEZ OKUNDU

Sevgili okurlarım,

Birkaç günden beri sizleri Bafra Belediyesinde ki bazı gelişmeler ile ilgili rahatsız ettiğimden dolayı her birinizden ayrı ayrı özür diliyorum.
Yaptığımız haberler sizler tarafından o kadar okundu ki, ayrıca bir kez daha teşekkür ediyorum. Hani derler ya, “traj patlaması yaptık” biz de bu patlamayı sizlerin sayesinde gerçekten yaptık.
 
SEVGİLİ OKURLARIM
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, bugün saat 14:30’da bendenizi aradı. Bendenizi araması da, gayet doğal olsa gerek.
Zira Sayın Şahin’le 80 öncelerinden gelen bir dostluğumuz var. Daha da ilerisi ağabey kardeşliğimiz var.
Ben bu yazımda ne konuştuk, ne oldu gibi demogojik ifadelere yer vermeyeceğim. Sadece iki kardeş bu hususu ele aldık ve ortasını bulduk.
Sayın Başkan Zihni Şahin Bey’e bu dostluğundan dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyorum.
Sevgili okurlarım, beni derinden üzen bu gelişmelere seyirci kalmayanlarda oldu. Adını vermek istemediğim, ama çok sevdiğim. Daha da ileri gideyim, evlatlarımın yerine koyduğum bir birim amiri bu gelişmelerden çok rahatsızlık duyduğunu bana defalarca belirtti.
Bana bir ifadesinde “ağabey ben Başkanımı da çok severim, seni de bir o kadar. Kaldı ki Başkanımız Zihni Şahin Bey’de sizi çok seviyor. Bu bir gerçek” demişti.
Kendisine huzurlarınızda sonsuz saygı, sevgi ve teşekkürlerimi gönderiyorum. Sadece bu arkadaşımız mı? Bir çoğunun adını vermek istemiyorum.
Ancak bunlardan bir tanesi de Sayın Şahin’in yeğeni Turgay Şahin’di. Bildiğim kadarıyla Sayın Şahin’in yeğeni.
Kendisine de benimle üzüntülerimi paylaştığından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sağolasın Turgay.
İŞ TATLIYA BAĞLANDI 
Evet, Başkan Şahin Bey ile görüştük ve işi tatlıya bağladık. Zira bu görüşme olmasaydı bugün saat 15:00’da zehir zemberek açıklamalarımız birilerini rahatsız edecekti.
Haliyle Başkan Şahin’de az da olsa bu gelişmelerden rahatsız olacaktı. Başkan Şahin, imanlı,ihlaslı olduğu için hoş görüsü ile bu olaya yaklaştı.
Biz konuşmalarımızda birbirimizle kırıcı olmadığımızı, tam tersi birbirimize sevgi ile ve saygı ile yaklaştığımızı kamu oyuna duyurmak istiyorum.
Başkan Şahin, geçmişte Bafra Belediye Başkanlarından bir tanesi ile düştüğüm senaryonun içine ne kendisini, ne de beni sokmadı, buna izin vermedi.Son noktayı kendisi ile birlikte koyduk.
BÜTÜN YAZILARIMIZI GERİ ÇEKTİK 
Sevgili okurlarım, benim kimseye düşmanlığım, husumetim olamaz. Çünkü Allah korkulu bir kardeşinizim.
Ancak onur ve şeref herkesin olduğu gibi benim için de bir fazilettir. Benim tavsiyem söz konusu haberlerini yaptığımız arkadaşımız bundan sonra Belediye içerisinde daha hoş görülü olursa, Belediye Başkanı Zihni Şahin Bey ve personel olduğu gibi bendenizi de çok memnun eder.
Kaldı ki, benim o söz konusu kişiyle ne geçmişte, ne de gelecekte bir problemim olmaz, olamaz da.
Biraz kurcalarsak o kişiyle akraba olduğumuzu dahi söyleyebilirim. Çünkü söz konusu kişinin amcası benim de saygıdeğer büyüğüm ……………… bizim akraba olduğumuzu kendisi bizzat söylemiştir.
Bu söylenirken de benim rahmetli dedem bu söylemi tastiklemişti. Böyle mi olmalıydı? Bu kardeşimizle biz bu şartlar altında mı karşı karşıya gelmeliydik?
Çok üzgünüm ama çok.. her neyse bundan böyle bütün yazılarımı geri çektiğimi ve bu tür yazılara bir nokta koyduğumu saygıdeğer kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

website translation english to portugueseтуры в болгарию из киевакоттеджи проектыпанельные сип домапродвижение сайта в яндекс бесплатно

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ