Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

SEVGİYE UZANAN ELLER PROJESİNİN 2. ETABI MASAYA YATIRILDI

SEVGİYE UZANAN ELLER PROJESİNİN 2. ETABI MASAYA YATIRILDI
  • Genel
  • 21 Şubat 2015

Bafra Kaymakamlığı tarafından yürütülen ve ilk etapta pilot seçilen 2 okulun öğrencileriyle gerçekleştirilen sevgi kampı sonrası 2. Etaba geçilmeden ilk toplantı yapıldı.

Toplantıya Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali  Katipoğlu, Halk Eğitim Müdürü Hamdi Yıldız, Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Hatipoğlu ve Bafra Musiki Cemiyeti Başkanı Namık Anarat katıldı.

İkinci etap sevgi adı verilen toplantıda bundan sonraki süreçte neler yapılabilir konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca toplantıya Bafra Musiki Cemiyet Başkanı Namık Anarat’ta katıldı. Namık Anarat yapmış olduğu açıklamada; bizler musiki cemiyeti olarak bu 2 pilot okulumuzda proje yapmayı planlıyoruz. TSM VE TH’den oluşan gruplarla SEVGİ ÇOCUK KOROSU kurmayı düşünüyoruz dedi. Daha sonra Kaymakam Halis Arslan başkanlığında toplantıya devam edilerek okul müdürlerinden şuan ki stratejik bilgiler alındı. Okul müdürlerinden verilen  bilgiler arasında Dededağı ilköğretim okulu müdürü Hüsnü Gül vermiş olduğu bilgiler arasında toplamda sevgi projesine 130 öğrenci katılıyor. Bunun 104 öğrencisi hafta da bir gün gençlik merkezinde basketbol, voleybol ve halk oyunları kursları alacaktır. Geriye kalan öğrenciler ise tiyatro ve futbol konusunda çalışmaları devam etmektedir. Kemalpaşa ilköğretim okul müdürü Mehmet Coşkun ise verdiği bilgilerde, 194 öğrencinin kurslara katıldığını, bu kurslardan badminton, voleybol, futbol, güreş, tekvando, tiyatro ve müzik bölümleri bulunmaktadır.

Kaymakam Halis Arslan vermiş olduğu bilgiler arasında; ilçemizde2 okulda bir proje geliştirdik. Bu projemizin ilk etabını güzel bir şekilde geçirdik. 250 öğrencimiz 3 gün boyunca sevgi kampında bir araya getirdik. Tabii ki bu projemizin diğer safhalarında neler yapabiliriz konusunda bilgi alış-verişinde bulunduk. Birçok dallarda eğilimi olan çocuklarımızı buralarda eğitim verdireceğiz dedi.посуда заказатьтрудовой кодекс украины увольнениеэлементы каркасного домаaroma massageсимптомы нарушения функции щитовидной железы

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ