Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Genç İş Adamları, Elimizden Gelen Her Desteğe Hazırız

Genç İş Adamları, Elimizden Gelen Her Desteğe Hazırız
  • Genel
  • 21 Şubat 2015

Ak Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, Bafra Genç İş Adamları Derneği (GİAD) Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu ve yönetimi ziyaret etti.

İlçede bulunun Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden, Ak Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, Bafra Genç İş Adamları Derneği yönetimi ile bir araya gelerek, Bafra’nın başlıca sorunları konusunda bilgiler aldı.

Bafra Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu, Ak Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz’in, dernek yönetimine yaptığı ziyaretinden ötürü teşekkürlerini sunarken, “Bafra’da tanınmış bir ağabeyimizin, siyasette Milletvekili A. Adayı olarak çıkması bizleri çok mutlu etmiştir. Bizler Genç İş Adamları olarak, İlçemize ne gibi katkılarda bulunuruz, İlçemizin ekonomisini nasıl kalkındırırız gibi faaliyetlerimiz olmaktadır. Bafra’mızın en önemli sorunlarından biri, İlçemizin Turizme kazandırılmamasıdır. Allah nasip ederse siz Milletvekili seçilirseniz, Bafra’nın Turizm’e açılan bir kapı olması için bir çalışma, bir proje başlatmanızı istiyorum. Bafra’mız marka bir şehir olmalı. İlçemizin yerleşimi, Alaçam bölgesine doğru olması gerekirken, ne yazık ki Samsun’a doğru gelişmektedir. Bu yanlış bir tercihtir, Bafra Samsun’un en büyük ilçesi ve en yakın ilçesidir. Bafra ilgili sorunlar gerçekten çok büyüktür. İnşallah siz seçildiğinizde, bizlerle tekrar bir araya gelerek, Bafra için ortak bir çalışma yaparız” dedi.

Bafra Genç İş Adamları Derneği olarak, ellerinden gelen desteği verecekleri söyleyen, Muratoğlu, “Bafra’mıza genç, dinamik, hızlı bir Milletvekili gerekli, Bafra’mız için Milletvekilinin yeri ok önemlidir. Sizde genç bir Milletvekili A. Adayısınız, Allah size çıktığınız bu yolda başarı nasip etsin. Bizlerde Genç İş Adamları olarak elimizden gelen her desteğe hazırız” şeklinde konuştu.

Bafra ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerine paylaşan, Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu’na teşekkürlerini sunan, Ak Parti Milletvekili A. Adayı Av. İbrahim Semiz, “Genç İş Adamlarının Bafra İçin önemi gerçekten çok büyük. Gençlerimiz her kesimde görev almalıdır. Allah nasip ederse Milletvekili seçildiğimde, siz değerli gen iş adamları ile tekrar tekrar bir araya gelerek, sizlerin fikirlerini dinleyeceğiz, hatta ve hatta faaliyete geçireceğiz” dedi.translate from english to farsiприложения под iosпанели сип ценакаркасно щитовой дом стоимостьонлайн консультант для сайта бесплатно

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ