Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Akça; “Ak Kadınlar Samsun’u 9-0 Alacak”

Akça; “Ak Kadınlar Samsun’u 9-0 Alacak”
  • Genel
  • 21 Şubat 2015

Partisinin Bafra ve 19 İlçe teşkilatlarını ziyaret eden Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, “Ak Parti’nin 9-0’lık milletvekili hedefi kadın kollarımızın başarılı çalışmalarıyla sağlanacaktır’ dedi.

Partisinin Bafra ve 19 İlçe teşkilatlarını ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, “Ak Parti’nin 9-0’lık milletvekili hedefi kadın kollarımızın başarılı çalışmalarıyla sağlanacaktır’ dedi.

 

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığı, Ak Parti Bafra Kadın Kolları Başkanlığı ve Bafra Devlet Hastanesine ziyaretler düzenledi. Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığını ziyaret eden ve yoğun ilgi gören Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça’ya 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’da eşlik etti.

 

AK KADINLAR AK YARINLARA YÜRÜYECEK

Ak Parti Bafra İlçe Kadın Kolları Başkanlığına yaptığı ziyarette konuşan ve AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte kadın hakları konusunda hukuksal alanda önemli çalışmalara imza atıldığını belirten Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, “Geçmiş yıllardaki iktidarlar bırakın kadın haklarını savunmayı kadınlara yönelik başı açık, kapalı şeklinde büyük ayrımcılıklar yaptılar. Yapılan bu ayrıştırmalar nedeniyle toplumda insanlarımız adeta birbirine düşman edildi.  2002’de AK Parti’nin iktidara gelmesiyle birlikte hukuksal alanda yapılan düzenlemeler neticesinde kadınlar her alanda söz sahibi olurken, sen kapalısın sen açıksın gibi ayrımcılıkların sona ermesiyle birlikte kılık ve kıyafetleri nedeniyle kızlarımız artık Üniversite kapılarından geri dönmüyor. Yine türbanlı türbansız nedeniyle çalışma imkanı bulamayan kadınlar, hukuksal anlamda yapılan düzenlemeler neticesinde kamuda çalışma imkanı buldular. Yeni Türkiye’nin yeni döneminde kadın haklarına yönelik çalışmalar artarak devam edecek. Önümüzde oldukça önemli bir seçim var. AK Parti teşkilatlarının en önemli bir parçasından biri olan fedakar Kadın Kolları teşkilatlarımız geçmiş seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de ‘Yeni Türkiye ve Yeni Hedefler’ için yine sahada olacaklar. Yeni Türkiye’de yeni Samsun için partimizin Samsun’da 9-0 milletvekili hedefi var. Bu hedef AK Kadın Kollarımızın başarılı çalışmalarıyla sağlanacaktır. Türkiye Ak kadınlar sayesinde Ak yarınlara yürüyecek. AK Parti’nin bugünlere gelmesinde büyük pay sahibi olan Kadın Kollarımıza Rabbimden kolaylıklar diliyorum. Ayrıca göreve yeni seçilen Ak Parti Bafra İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nurten Öztürk ve yönetimine bir kez daha Allah’tan başarılar diliyorum’dedi.

 

AK KADINLARDAN DESTEK SÖZÜ

Ak Parti Bafra İlçe Kadın Kolları Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça’ya destek olacaklarını belirtirken Milletvekili olduğunda yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı ziyaret etmek istediklerini belirtiler.прокурор харьковапутевки в польшу с отдыхом на морепроекты домовпутешествие по африкестоимость наполнения сайта информацией москва

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ