Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

ORTAK PROJE OFİSİ HAYAT VERECEK

ORTAK PROJE OFİSİ HAYAT VERECEK
  • Genel
  • 15 Şubat 2015
  • 0 YORUM
  • 264 KEZ OKUNDU

Bafra ilçesinin ülkemizde ve uluslararası platformlarda model ilçe olması konusunda; AB, OKA vb. kurumlarla araştırma ve geliştirme çalışmaları yapma adına ayrıca il strateji planı ve ulusal kalkınma planları ile uyumlu çalışmalar için Bafra Kaymakamlığının ve Sinop Üniversitesi Proje Ofisi işbirliği ile yürütülen ve 2 gün sürecek olan Proje Döngüsü Yönetimi Eğitiminin 2. Etabı Öğretmenevi toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya Bafra Kaymakamı Halis Arslan, konuşmacı olarak Sinop Üniversitesinden Kadir Bülent Teber, kamu kurum ve kuruluşların, odalar ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Bafra Kaymakamı Halis Arslan, Teşekkür ederek başladığı konuşmasında , “Kaymakamlığımızca yürütülen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitiminin 2. Etabındayız.  Gerçekleştirdiğimiz bu 2. Etap toplantımıza Sinop Üniversitesinden Kadir Bülent Teber sizlere  sunum  yapacak. Bu yapılan projeli sunumlar sizler için önem arz etmektedir.  Artık bu yapılan 2. Etap sunumlarla proje ofisinin son aşamalarına gelmiş bulunmaktayız.  Bu 2.inci aşamadan sonra 3. Aşama ile birlikte hep beraber artık proje yapma safhasına gelmiş olacağız. İlk olarak herkes kendi kurumunda projeler hazırlayacak. Daha sonra ortak olarak bir araya gelip proje ofisinde projeler hazırlayacaksınız. Bu hazırladığınız projeleri AB, OKA vb. nereye gerekiyorsa göndereceğiz. Bafra’nın kalbi burada atacak. Proje felsefesi kaynağı lazım. Bu iş başarılı olanların işidir. Heyecan olursa başarırız dedi.

Haber-Foto: Kaymakamlık Basın Bürosu

необлагаемый минимум доходов граждан украины 2015хранение наркотиков статья украинаклиника осиповапроекты коттеджей и домоввсем болезням нет

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ