Bafra Havadis – Bafra Haber, Asayiş, Spor

Bafralılar Genç Sanatçı Emrah Usta’yı Bağrına Bastı

Bafralılar Genç Sanatçı Emrah Usta’yı Bağrına Bastı
  • Genel
  • 03 Ocak 2015

Almanya Berlin Best-Author Federation şampiyonu olan Bafralı sanatçı Emrah Usta için, Bafra’da görkemli bir şampiyonluk konvoyu düzenlendi.

Bafra İlçesi, Yeni Kent meydanında toplanan toplam 50 kişilik araçlar ile İlçede şehir turu atan Emrah Usta, otobüste Bafralı hemşerilerini selamladı. Bafra Yeni Kent Meydanında konvoy öncesi hayranları ile bir araya gelen Emrah Usta, hayranlarının verdiği Emrah Usta kart postallarına imza attı. Mini bir konser veren genç sanatçı Usta, vatandaşların taktirini topladı. Yoldan geçen vatandaşlarında dikkatine çeken mini konserde, bazı vatandaşlar, “Bu kardeşimizin yolu açık olsun, Bafra’mızı, Samsunumuzu, Ülkemizi temsil ederek buralara kadar gelmiş. Bafra halkı bu genç sanatçımıza sahip çıkmalıdır. Duyduğumuza göre Japonya’da da bir yarışmaya katılacakmış, bizler bu kardeşimizi yürekten ve gönülden tebrik eder, Japonya’da ki yarışmada başarılar dileriz” şeklinde konuştular.

Bafralı sanatçı Emrah Usta ise verdiği mini konser sonrası yaptığı konuşmasında, “ Bafralı bir kardeşinizim. Bafra’yı ve Ülkemi Almanya’da çok iyi bir şekilde temsil ederek Almanya Berlin Best-Author Federation şampiyonu oldum. Sizlerin bana moral ve motivasyon desteği sayesinde buralardayım. Şimdi Allah izin verirse, Almanya Berlin Best-Author Federation federasyonun katkıları ile Japonya’da düzenlenecek 2015 Euro Musıc  competıtıon yarışmasına gidiyorum. Sizlerin bana dua etmesini istiyorum. Bafra’da Allah’ın izni ile çok işler başaracağız, bu birinciliklerimi ben Bafra’ya ve Bafra’nın gençlerine armağan ediyorum. Bafra’da madde kullanımına ve uyuşturucuya savaş açacağız. Bafra’nın adını Allah’ın izni ile Dünya’ya duyuracağım. İlçemizde halkımızın beni daha yakın tanıyabilmesi ve şampiyonluğumuzu Bafra’mıza hediye etmem bağlamında şampiyonluk konvoyu düzenleyeceğiz. Ben Bafra için elimden gelenin fazlasını yapacağım ve yapmaya hazırım” dedi.

Bafralı Sponsorlarıma Teşekkür Ederim

Bafra’da Emrah Usta için düzenlenen şampiyonluk konvoyu için araç tahsisinde bulunan otobüs firmalarına teşekkür eden sanatçı Emrah Usta, “Bu güzel konvoy için bana sponsor dalında araç takviyesinde bulunan As Bafra Turizm yetkililerine, İstanbul Seyahat Yetkilerine, Özgül Bafra Turizm yetkililerine ve şahsi araçları ilen gelen tüm sevenlerine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Verilen mini konser ve konuşmanın ardından, Genç sanatçı Emrah Usta toplam 50 araçlık şehir turu konvoyu ile Bafralı vatandaşları selamladı.

DSC_1431 DSC_1447 DSC_1449 DSC_1455 DSC_1459 DSC_1462 DSC_1466 DSC_1468 DSC_1470интерьер ванной с душевой кабинойсоциальная защита в украинепродвижение сайта гуглдома каркасные недорого ценычистая питьевая вода

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ